TJ SPARTAK CHRASTAVA - FOTO 2008

Fotoreportáž ze zápasů nebo společných akcí

Sezóny: 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021 | 2021/2022 | 2022/2023 | 2023/2024 |

Chrastava - Hlavice B 0:4 17.05.2008 fotoreportáž

fotoCo snad jen říci k tomuto zápasu. Jako pozorovatel z lajny můžu říci jen ''Velká deka''. Nic jiného se na poslední čtyři výkony Chrastavského celku říci nedá. Na jednu stranu za to může docela už početná marodka, ale nadruhou stranu se úplně vytratilo nadšení ze začátku sezóny. Tým působí velmi rozhádaným dojmem a to jak na hřišti tak i na tréninku. Vládne napjatá atmosféra mezi hráči a už by bylo konečně na čase něco s tím udělat a své problémy si vyříkat. První poločas opět bez jiskry a chuti zahrát si a vyhovět si mezi hráči, vše směřováno jen na to vzít balón a nakopnout ho na útočníky. První gól po hrubém zaváhání obrany, kdy hlavice šla do přečíslení čtyři na dva, míč šel přímo před branku, kde dobíhající Šipula nestačil včas atakovat střílejícího hráče. Druhý gól, hostující hráč stojí v klidu na vápně a před ním tři obránci, neví co s míčem tak ho lehce nakopne po zemi a brankář Kosař se po něm bezúspěšně ohýbá. Dalé už není třeba komentovat zbylý druhý poločas. Za zmínku stojí jen dva průniky Nováka a Holce a ještě přímý kop Mazánka. Celkově stačí říct, že když z celé hry nehrajou dva hráči a jen po hřišti chodí a nemají chuť se zapojit tak to má vliv na hru celého celku.

Chrastava - Hodkovice 1:1 10.05.2008 fotoreportáž

fotoDalší zápas doma, kdy jsme měli potvrdit sérii neporazitelnosti a vítězství na domácím hřišti. Počasí nádherné a diváků také dost zavítalo na náš stadion na Sluníčku. Avšak fotbal zase špatný, nedokázali jsme se vyrovnat po psychické stránce se dvěma prohranými zápasy a vůbec se nám nepodařilo znovu hrát fotbal, který jsme předváděli. Soupeř obranou profázel minimálně, avšak nám chyběla stále finální přihrávka. Celkově chrastavský útok byl bezradný. Druhý poločas jsme začali opět aktivněji, ale v 63. minutě přišla penalta po nastřelení obránce Mazánka. Tu však brankář Kosař nádherně zneškodnil. Avšak minutu na to, přišlo zaváhání obrany a to soupeř nekompromisně potrestal gólem. Poté přišla ruka hostů ve vápně a z penalty srovnával Pavel Henzl. Konec zápasu Chrastava tlačila do uzavřené obrany. Mohla ještě otočit po úniku mladičkého Holce z levé strany, ten ale přestřelil branku. Nakonec zápasu ještě malý incident, mezi hráči Hodkovic, kteří se pustili do Andrese Mriji. Celkově stačí říci že tento zápas jsme si opět zkazili sami a vysněný cíl se nám vzdálil. Všichni cítíme zklamání sami nad sebou. A omlouváme se fanouškům.

Chrastava - Heřmanice 6:0 01.05.2008 fotoreportáž

fotoNa 1. května nám byla přiděla dohrávka s Heřmanicema. Jelikož byl svátek a počasí bylo slunečné, přišlo i velké množství diváků. Na svého soupeře jsme vlítli s nasazením, což přineslo v prvních patnácti minutách dva góly Petra "Saši" Pince. Poté i soupeř zahrozil a bylo z toho hned zranění, kdy hostující útočník ošklivě zranil našeho brankáře Kosaře v souboji (zlomený nos), avšak Pavel Kosař vydržel až do konce zápasu. Poté přišlo ještě ve 30. minutě zranění stopera Trakala a ve 38. minutě další střídání útočníka Sochora. Už to vypadalo, že se budeme o výsledek strachovat, ale přišel nádherný únik Lukáše "Luckyho" Jahody, který se přehledem trefil třetí gól Chrastavy. V závěru poločasu si ještě Pavel Mazánek dovolil zahodit penaltu. Do druhého poločasu jsem šli znovu s nasazení, což přineslo podobný únik z prvního poločasu Lukáše Jahody, který opět skóroval. Na to přidal ještě svůj první gól v sezoně navrátilec Alexandr "Lexa" Stránský. Od této 60. minuty už Chrastava měla otěže zápasu ve svých rukou a soupeř se jen těžko dostával z letargie. Nakonec zápasu v 86. minutě ještě Pavel Mazánek odčinil neproměněnou penaltu z prvního poločasu a krásně vymetl z přímého kopu šibenici, po které se jen hostující gólman s těží natahoval.

Chrastava - Dubice 4:0 26.04.2008 fotoreportáž

fotoTřetí jarní zápas v pořádí. Na našem stadionu jsme přivítali hosty z Dubice, kde jsme v podzimní části remizovali 0:0. Počasí bylo slučné a přišlo se na náš zápas podívat velké množství diváků. Začátek zápasu jse nám podařil, začali jsme hrát kombinační hru což přineslo v 15.minutě gól Martina Nováka po akci, kdy Lukáš Jahoda zatáhl míč po launě a poslal prudkou přihrávku napříč vápnem, kde už skluzem Novák sklepával do sítě. Od toho momentu jako by Chrastava přestala hrát a to dalo šanci hostům dostat se do tempa a do hry. Prvním vážnějším momentem byla standartní situace 34. minuty, kdy po vyražení golmana Kosaře přišla prudká střela hostí a znovu obětavý Martin Novák vykovápal z brankové čáry jistý gól. Po poločase přišla zase světlá chvilka Chrastavy, ale trvala asi jen 5 minut. Během celého druhého poločasu byli lepší a domácím se nedařil přechod do útoku a ani nahrávky. A když už bylo nejhůř přišla 68. minuta a Pavel Henzl zavěsil druhý gól Chrastavy. Poté ještě vystřídal mladičký Milan Szpyt a asi 2 minuty po svém přichodu na trávník zaznamenal v 80. minutě první branku v sezóně. Konec zápasu však patřil již několikrát zmiňovanému Martinu Novákovi, který po zatažení míče do vápna Sašou Kušnírem zaznamenal již druhou branku v utkání a tím i tento zápas uzavřel.