Fotoreportáž ze zápasů nebo společných akcí

Sezóny: 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021 | 2021/2022 | 2022/2023 | 2023/2024 |

Zpátky do minulosti 30.10.2008 fotoreportáž

fotoPár foteček jak jsme před lety rekonstruovali šatny.

Chrastava - Bukovany 3:1 18.10.2008 fotoreportáž

fotoPo dlouhé době nemocí, zranění, prací a dalších, jsme se opět sešli v plné sestavě a dokázali jsme, že máme na to porazit každého. Bukovany, které jsme ještě nikdy od dob co s nimi hrajeme neporazili, okusili porážku na Chrastavské půdě. Skóre otevřel po individuální vypresované akci Petr Pinc v 18. minutě. Poté ještě mohli skórovat Lukáš Jahoda a Martin Vondráček. Do druhého poločasu naskočil Pavel Henzl a po prvotních dvou nezdarech v 50. minutě zvýšil skóre na 2:0. Do 60. minuty jsme hráli ještě fotbal, ale poté nás soupeř začal tlačit a my jsme se nemohli z tohoto tlaku dostat, a proto také přišel gól soupeře, po zkratu jednoho z našich střídajících hráčů. Ale když už je nejhůř, zvedne hlavu ikona Pavel Henzl zpracuje balón a zasadí soupeři hák na 3:1, a proto Bukvičky mohli odjet s prohrou.

Chrastava - Staré Splavy 0:2 04.10.2008 fotoreportáž

fotoPo čtrnácti dnech jsme opět uvítali své fanoušky doma a hostili jsme Staré Splavy. Soupeř byl na tom v podstatě stejně jako my, takže jsme mohli v pohodě bojovat o tři body a protrhnout tak již třízápasový bez vítězství. Bylo nás už více než jako v Jablonném, ale stejně chyběli některé opory týmu, tak jsme museli hrát v provizorně poskládáné formaci. První poločas byl z obou stran velmi ofenzivní a bylo zde v mnoho šancí, hrálo se nahoru a dolu. Hodně nás i podržel brankář Beran, který bravurně třikrát zastavil míč naposlední chvíli na brankové čáře. Poté brásnou akci předvedl Lukáš Jahoda, který ligově zpracoval dlouhý míč do vápna na prsa a už stál sám proti brankáři, ale nastřelil jen boční síť (škoda, že neproměnil, potřeboval byl prolomit půst a konečně se chytnout jak gólově tak i psychicky). Poté ještě šance Jakuba Sochora, který z voleje nastřelil boční síť. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchy, ale rozhodčí začal pískat více kontaktů, až nad míru více, proti Chrastavě a tak byla hra značně rozkouskovaná. Opět se hrálo nahoru a dolu. V 68.minutě přišla krásná akce, po které přišel míč z pravé strany před bránu a Lukáš Jahoda pohotově zavěsil, ale gól nebyl uznám z důvodu postavení mimo hru. Avšak jak se říká nedáš dostaneš. V 80.minutě už byla hra velmi otevřená, přišel protiútok do otevřené obrany a dlouhý centr před branku kde po hrubě chybě Petra Rozmajzla, který nepokryl hráče hostující vstřeli gól. Minutu na to přišel do rozhoné hry znovu po protiútoku centr a padl druhý gól soupeře. Ke konci hry asi posledních 5 minut jsme začali hrát fotbal kdy jsme si dali pár nahrávek, ale nebylo to už nic a platné a tak jsme ostudně a nešťastně prohráli.

Holas narozeniny 30.08.2008 fotoreportáž

fotoPár foteček z Holasových narozenin.

Chrastava - Habartice 1:0 30.08.2008 fotoreportáž

fotoDruhý zápas na domácí půdě přinesl krásné slunečné počasí a hromadu domácích fanoušků, který děkujeme na účast. Náš soupeř přijížděl až z dalekých Habartic. První poločas jsme začali opět tlakem během prvních pěti minut, ale žádná gólová akce z toho nebyla, snad jen břevno a únik Pavla Henzla, který nastřelil brankáře. Zase se domácí celek přizpůsobil hře soupeře, který byl v útočné fázi skoro neškodný. Do druhého poločasu nastoupil nováček Martin Vondráček a útok zdálo by se říci ožil, nepustili jsme Habartice skoro na naší půlku, útok střídal útok, ale scházela koncová přihrávka a gól. Na posledních 10. minut přišel Chrastavský Svěrkoš Petr Pinc, který nejprve netrefil branku, ale za 8 mimut v 88. minutě skóroval po nahrávce Martina Vondráčka a všichni jsme se začali radovat z blízského vítězství. Radost nám už mohl zkazit už jen přímí kop v 90. minutě, který ale záhy zeď vykryla a tři body zůstaly v Chrastavě.

Třetí etapa rekonstrukce bufetu 28.08.2008 fotoreportáž

fotoDnes jsme se opět vrhli na opravu našeho bufetu. Začali jsme strháním střechy a její opravou, takže by už nemělo více zatékat. Za opravu střechy chceme poděkovat Honzovi Marečkovi. Poté probíhalo vystěhování kumbálu, kde byl snad stoletý bordel (od železa, skla, bot, nesmyslů až bordelu konče). Nakonec jsme ještě opravili strop hlavního sálu bufetu, takže by už více neměla padat omítka na hlavy hostů. Tuto nesnázi jsme vyřešili brilantním způsobem ve formě sádrokartonových desek. Ze všeho nejvíce chci poděkovat stále známým tvářím jako Petru a Michalu Rozmajzlovi, Lukášovi Jahodovi, Robertu Šipulovi, Milanu Trakalovi, Milaniu Szpytovi a poté i pozdě příchozím Martinu Urbanovi a Mišovi Bartošovi. Jen nás víceméně mrzí, že se při všelijakých akcích objevují jen ty stále samé tváře. Měli bychom pro tvorbu party táhnout za jeden provaz, jako třeba u akce starosta, kde město Chrastava financuje tuto třetí opravu bufetu. Na schůzce s ním také byli tito lidé. Nejde o to, že by někdo musel chodit místo práce ve všední den na opravu nějakého bufetu, ale třeba vymýšlet nové nápady, nebo hledat nějakého sponzora či dar, prostě cokoliv.

Chrastava - Rynoltice 4:0 27.08.2008 fotoreportáž

fotoHosté se jen obtížně scházeli k utkání, když v době výkopu jich bylo sedm. Musel nastoupit trenér Jaroslav Vacek, který dirigoval tým i své tři syny přímo v hřišti. Přesně v 17.20 hodin se začalo již s jedenáctkou. Domácí však měli raketový nástup a v 7. minutě vedli 2:0. Nejprve využil hlavou centr Jahoda a poté se prosadil Sochor, který dopravil do sítě přihrávku z levé strany. Chrastava hrála dobře a předváděla pěkné akce. Jenže jen do poločasu. Pak se domácí přizpůsobili hře oslabených hostů a přestali hrát. I přesto, že fotbal byl podprůměrný, dokázal se dvakrát gólově prosadit hbitý Aleš Vávra, miláček žen. Hned po přestávce se uvedl krásnou střelou z 28 metrů a vše jistil v poslední minutě, kdy poslal po závaru tvrdou střelu nechytatelně do sítě.

Frýdlant - Chrastava 25.08.2008 fotoreportáž

fotoFotoreportáž z prvního mistráku v sezoně a hned jsme prohráli ve Frýdlantě 4:0.

Trenér Petr Rozmajzl narozeniny 07.08.2008 fotoreportáž

fotoPár fotek z oslavy narozenin trenéra Petr Rozmajzla a menší oslava po skvělém zápase s Hejnicema.

Druhá etapa rekonstrukce bufetu 07.08.2008 fotoreportáž

fotoPo první etapě, kdy byl vyházen veškerý bordel a zrekonstruována zadní místnost (salónek Áčka), začala druhá etapa. Již včera 06.08. ještě Saša Kušnír a Milan Szpyt, dodělali zednické práce v kuchyňce a celou ji natřeli a podlahu opravili. Dnes jsme se sešli jen malém počtu Petr Rozmajzl starší a mladší a Lukáš Jahoda a pustili jsme se do konečné fáze. Do salónku jsme nanosili čisté stoly s židlemi, přivezli sem nové skříně s poháry a televizi (plus jsme ještě vytáhli anténu konečně na střechu, aby byl dobrý signál). Poté jsme přivezli novou skříň na půllitry a sklenice a všechno sklo umyli a vyskládali. Poté co byl salónek a kuchyňka hotová, začala konečná fáze přední místnosti, kde se vynosil veškerý bordel, stěny a stropy se omyli a znovu krásně barevně natřeli, plus také i podlaha. Vše šlo opět z finančních prostředků trenéra Petra Rozmajzla. Nakonec se ještě okna vyleštili a vše se připravilo na večerní menší kolaudaci spojenou s oslavou trenérových narozenin. Jinak děkujeme všem, co pomohli při rekonstrukci a podíleli se svým volným časem na obnově bufetu. Doufáme, že se vám zde bude líbit. Až se seženou další finančí prostředky, plánovala by se rekonstrukce vnějšku plus možná srovnání terénu u ohně pro lepší posezení a sekání trávy.

První etapa rekonstrukce bufetu 05.08.2008 fotoreportáž

fotoDneska jsme se vrhnuli formou brigády do rekonstrukce bufetu. V první části se vyklízela a opravovala zadní místnost a kuchyňka. Došlo k úplnému očištění stěn, vymalování, natření podlahy a vyházení bordelu. Poté jsme ještě zaštukovali díry ve zdech a opravili komín, aby nezatékalo. V druhé fázi brigády se bude opravavat přední místnost a v poslední fázi venek. Vše je závislé na financích, lidi a chuť jsou. Jakože třeba například první fázi brigády zainvestoval trenér Petr Rozmajzl (barvy, malta, odvoz bordelu...). Účastni byli Rozmajzl starší a mladší, Jahoda, Trakal, Šipula, Mareček, Kušnír a Szpyt. Těšíme se na další spolupráci. okolo těch financí apelujeme na Vás zda by nel někdo schopný zajistit barvu na okna nebo pomůcky.

Chrastava - Stráž nad Nisou 2:0 02.08.2008 fotoreportáž

fotoZe začátku se ani nevědělo, jestli zápas začne, protože se nad Chrastavu přihnalo krupobití, které ale asi po půlhodině ustalo, a tak jsme mohli na hřiště. Začali jsme zápas se soupeřem, který nyní trénuje náš exextrénér Pan Gajdoš, a proto jsme měli větší chuť se ukázat a jít za vítězstvím. To už bylo vidět od první minuty, kdy jsme na soupeře vlítli, u každého balonu jsme byli dříve. Škoda jen, že jsme první poločas neskórovali, velikou šanci měl Lukáš Lucky Jahoda, který z bezprostřední blízkosti trefil tyčku. A tak poločas skončil 0:0. nezávislý pozorovatel, který viděl v úterý přátelák s Osečnou a dnešní zápas, si musel říci, že chrastavští kluci jsou jako vyměnění, počínaje obranou, přes založníky Holce, Szpyta, Farkaše, Henzla a Doležala až k útočníkům. Konečně se dalo i na ten fotbal dívat.Druhý poločas začal také skvěle nastoupili Mareček, Mazánek a další, jelikož jsme měli velmi širokou střídačku a začalo se znovu jezdit. Obrana bez menších chyb, a tak brankář Beran, nemusel hasit vyložené šance. V 65. minutě přišla rychlá kombinace Marečka, Šipuly a Doležala, kterou nekompromisně vyřešil Tomáš Holinský gólem. Asi 5 minut na to přišel dlouhý pas na Petra Pince a ten přidal druhý gól. Poté začlo mohutné krupobití, až takové, že tlak vody ve sprše byl proti tomu vánek. Všichni i hřiště byli prosáklý a mokrý až na kost, ale hrálo se dál. Do konce zápasu se nic většího neudálo, a tak Chrastava zaslouženě porazila tým z A-třídy.