TJ SPARTAK CHRASTAVA - FOTO

Fotogalerie ze zápasů nebo společných akcí

Sezóny: 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021 | 2021/2022 | 2022/2023 | 2023/2024 |

Chrastava - Staré Splavy 0:2 24.04.2010 fotoreportáž

foto V podstatě už existenční zápas, který nás mohl posunout výše a nemuseli jsme se zabývat sestupovými příčkami. Bylo slunečno a dusno, takže počasí bylo těžké pro fotbal, ale pořád lepší než bahno. Na soupeře jsme opět vlítli a vytvořili si za první poločas dvě stoprocentní šance, které opět byly ponechány neposkvrněné gólem, a tak soupeř pro brejku tvrdě potrestal, kdy se ocitnul po rovnoběžné přihrávce hráč sám před gólmanem Kosařem a proměnil. Do konce zápasu jsme se už jen trápili nakopávanými balóny, které se do obrany vracely tak rychle jako včely do úlu. Tuto nemohoucnost potrestali hosté ještě v 70. minutě pojišťujícím gólem na 2:0 a bylo hotovo. Úplně se z naší hry vytratila bojovnost a výpomoc, kdy jeden zamaká za druhé a naopak.

ZM Chrastava - Hrádek B 5:2 07.02.2010 fotoreportáž

foto Druhý zápas proti Hrádku B měl napovědět jak si budete stát v turnaji. Počasí bylo velmi mrazivé a Hrádku jsme měli co oplácet za podzimní porážku v soutěži 3:5. Do zápasu jsme opět vlítli s respektem, ale i odhodláním hrát ofenzivní fotbal. Ačkoliv jsme na marodce a mimo měli pár důležitých hráčů, podařilo se vytvořit ideální sestavu, ikdyž první poločas nás soupeř trestal dvakrát z našich vlastních chyb. Pokaždé jsme dokázali vždy odpovědět a vyrovnat. V druhé poločase vyvíjel soupeř značný tlak z levé strany a párkrát to zavánělo gólem. Poté došlo ke střídání, sestava se zformovala a na hřiště nastoupil do zálohy brankář Tomáš Boubela, který během 8 minut zázračně a krásně s přehledem vystělil dva vítězné góly. Nakonec ještě dokončil své sólo Pavel Henzl, který ustál asi tři atacky soupeře, nespadl a došel si pro svůj gól.

ZM Chrastava - Václavice 6:2 31.01.2010 fotoreportáž

foto V neděli 31.01.2010 jsme začali ZM (Zimní liga) v Hrádku zápasem proti Václavicím. Ačkoliv jsme o soupeřovi neměli žádné informace, jen to že hraje soutěž nižší než my, tak jsem k začátku utkání přistoupili s respektem a svědomitě. Počasí nám přálo, hřiště bylo odklizené a svítilo sluníčko. Během prvního poločasu jsme soupeřovi nastříleli 4 branky, avšak šancí bylo více, alespoň tak na 9 gólů. Do druhého poločasu jsme nastoupili už jen tak vláčněji, přineslo to ještě další 2 góly. Poté jsme začali ve větším počtu útočit, a to soupeř potrestal dvěma breaky po osudových chybičkách obrany. Nakonec nás ale může vítězný vstup do turnaje těšit. Příští týden v neděli hrajeme s Hrádkem B. Určitě se přijeďte podívat.

LEXA svatba 24.07.2009 fotoreportáž

foto Pár foteček z Lexovi svatby. Omluvte prosím kvalitu, foceno telefony

Chrastava - Malá Skála 5:4 04.08.2009 fotoreportáž

foto První přátelské utkání na domácí půdě, které mělo ověřit naši připravenost na novou sezonu. Hned ze začátku prověrka nedopadla dobře, jelikož se nás sešlo pomálu a dokonce jsme byli i bez brankáře. Tímto bychom chtěli poděkovat za výpomoc Tomášovi Boubelovi a Slávkovi Procházkovi, kteří si šli s náma zahrát. Začátek utkání napověděl o našem soupeřovi z východní B třídy mnohé. Soupeř byl houževnatý a bylo vidět, že něco málo oproti našemu nic měl naběháno. Tomu však nestačilo a my se ujali vedení první gólem. Poté se to už začalo střídat, jednou skóroval soupeř a poté jsme my vždycky odpovídali. Zápas to nebyl špatný pro diváka, protože si přišel na pěknou spoustu gólů. Jen bylo vidět, že nám prostě chybí fyzička a to celému týmu. Jinak poděkování za odvedený výkon, Paldovi za odpískání zápasu a panu Procházkovi za bufet.

Mezinárodní turnaj U11 a U18 25.07.2009 fotoreportáž

fotoV sobotu 25.07.2009 se mezinárodní turnaj vrátil po třech letech zpět do naší Chrastavy. Tohoto turnaje se už jak tradičně zúčastnily týmu žáků do 11 let (U11) a dorost do 18 let (U18). Mezi městy figurovala jako vždy Chrastava, německý Eichstätt a teď i nové příchozí partnerské město z Polska Lwöwek Šlaski. Za to Italský celek z Bolci chyběl a tak byl nahrazen týmem z Hrádku nad Nisou. Počasí z počátku nepřálo sportovnímu klání, ale nakonec se vše uklidnilo a turnaj mohl začít slavnostním přivítáním statutárními zástupci měst. Potom již došlo na samotný fotbal. Dorostenci měřili své síly na hlavním hřišti, zatímco žáci odehráli všechny zápasy na hřišti v areálu výchovného ústavu. Nakonec dorostenecký tým obhájil již po třetí za sebou prvenství, zato tým žáčků po dlouhé době klopýtnul, ale i přesto se umístil na krásném druhém místě. Po formálním vyhlášení se všichni přesunuli do bufetu či stanu a začali slavit při poslechu živé hudby či popíjení a degustování něčeho dobrého. Podle mého se tento ročník turnaje vydařil a my můžeme být spokojeni za svou schopnost výborné organizace. Tímto patří velký dík všem zúčastněným a nápomocným. Příští rok se zase těšíme nashledanou.