TJ SPARTAK CHRASTAVA - VIDEO

Videorepotáž ze zápasů nebo společných akcí

Sezóny: 2007/2008 | 2008/2009 | 2009/2010 | 2010/2011 | 2011/2012 | 2012/2013 | 2013/2014 | 2014/2015 | 2015/2016 | 2016/2017 | 2017/2018 | 2018/2019 | 2019/2020 | 2020/2021 | 2021/2022 | 2022/2023 | 2023/2024 |

Chrastava - Rozstání 3:2 13.06.2010

video Toto byl rozhodující zápas proti týmu z Rozstání, který když by vyhrál, tak by Chrastava na jeho úkor sestoupila, proto jsme potřebovali nutně vítězství. V kabině vládla nervózní atmosféra, ale v hráčích bylo odhodlání. Avšak v prvním poločase jsme to byli my, kdo jako první obdržel branku. Na vyrovnácí gól jsme se dřeli do 38. minuty, kdy vyrovnával Petr Rozmajzl, který se rychle zorientoval ve vápně soupeře. Avšak tentýž hráč fauloval 5.minut na to ve vlastním vápně hráče hostujících a ty šli po penaltě do vedení na 2:1 do přestávky. V naší domácí kabině bylo hodně dusno, protože takhle se o udržení nebojuje, chyběla větší snaha a bojovnost. Do druhé půle jsme nastoupili s čistou hlavou. V 60. minutě vyrovnal po individuální akci Pavel Henzl. Poté se hrál fotbal nahoru dolu z obou stran. Nejvážnější šanci si vytvořil soupeř v 80. minutě kdy dal gól z ofsajdu a minutu na to dva hostujující hráči těsně hlavičkou minuli naši prázdnou branku. A tak se potvrdilo, již známé staré fotbalové pravidlo nedáš dostaneš a střídající Robert Šipula po pěti minutách na hřišti v 85. minutě po centru Pavla Henzla přeloboval brankáře a Chrastava byla zachráněna. Na videu si můžete prohlédnout oslavu z šatny.

Chrastava - Frýdlant 3:0 01.05.2010

video Zápas proti lídrovi tabulky, byl pro nás velmi těžký z mnoha hledisek. Po posledním zápase jsme byli na spadnutí, hráli jsme proti prvnímu v tabulce, a na zápas nás bylo jen deset. Proto se musel pomoci asistent trenéra Martin Paleček, zraněný Tomáš Holinský a Milan Kneys. První poločas jsme bojovali a jezdili jako při první zápase proti Studánce. Soupeř si moc šancí nevytvořil a když jo tak nás podržel brankář Beran. Celý tým po dlouhé době začal fungovat jako jeden celek, měli jsme dobře pokryté hráče v záloze a hrozili smrtícími brejky. Obrana soupeřovi útočníky dobře zachytávala a jezdilo se nahoru dolů. Každý hráč odvedl dobrý výkon a tak druhý poločas přinesl kýžené výsledky. Kdy se trefil Martin Paleček, který byl velmi platný v útoku, jelikož vyhrál každý hlavičkový souboj. Druhý gól zakončil po brejku se Sochorem Jakub Holec, který na vápně zasekl, obešel protihráče a poslal gól podél brankáře. Za stavu dva nula přišla ještě penalta soupeře, která by nás v případě proměnění mohla i zlomit, ale protihráč trefil mimo. A tak třetí gól po nádherné křížné přihrávce Henzla zpracoval ve vápně Aleš Vávra a nekompromisně zakončil a pojistil vedení Chrastavy na 3:0. Za tento výsledek může výborný výkon celého týmu,k terý táhl za jeden provaz a vypomáhal si ve všech ohledech. Děkujeme i divákům, kteří přišli podpořit (jen by nemuseli sázet proti nám). Holkám z bufetu patří také díky. Uvidíme se za týden v Novém Městě pod Smrkem.

Krásná Studánka - Chrastava 2:3 03.04.2010

video A je to tu první mistrovské odehranné utkání. Když nepočítáme odložené utkání proti Hrádku, které bylo pro nezpůsobilost terénu odloženo. Vyjížděli jsme na derby k našemu věčnému rivalovi z Krásné Studánky, kde jsem za poslední roky ani jednou nevyhráli. Tento rok jsme to chtěli změnit. Počasí bylo optimální, nepršelo a ani nepařilo sluníčko, diváků se taky sešla řada, a nás přijeli z Chrastavy podpořit skalní fandové. Do utkání jsme vlítli celkem svižně, ale skoro celý první poločas jsme se jen bránili, tu a tam překvapil nějaký break. Studánka ve 20. minutě potrestala chybu naší obrany a šla do vedení. V druhé poločase se po nástupu Aleše Vávry střední záloha rozhýbala a Tomáš Holinský vyrovnal na 1:1 po závaru ve vápně. Na to záhy Studánka odpověděla gólem z ofsajdu (je vůbec nepochopitelné jak může na tuto soutěž přijet tým rozhodčích v podnapilém stavu a kazit hru oboum týmům). Začali jsme opět útočit a bojovností jsme zůročili své snahy když Pavel Henzl krásným obloučkem přes gólmana vyrovnával na 2:2. Ke konci zápasu ještě krásně unikl Kuba Sochor , prošel obranou a strašidelně pro Studánku zakončil. Poděkování patří celému týmu za odvedený výkon.

Rozstání - CHRASTAVA 0:3 25.10.2009

videoNedělní zápas, který nás tréner v šatně označil jako existenční, jsme ukočírovali k úspěchu. Po příjezdu do Rozstání jsme byli natěšení po dvoutýdenní pauze na utkání. Avšak visel nad námi velký otazník, proto jsme se před zápasem vážně pobavili a řekli si, že už to takhle nechceme a bylo to vidět. Hned od začátku jsme na soupeře vlítli a vytvořili jsme si do 25. minuty několik šancí, poté přišel únik hostujích kdy šel hráč Rozstání sám na golmana, avšak akce byla zneškodněna. V 29. minutě následoval přímí kop, který se na krátko rozehrál a po centru Andrease krásně zavěsil Tomáš Holinský. Když po pěti minutách na to, obrana hostujích vyrobila hrubou chybu, byl u toho opět Tomáš a nekompromisně trestal podruhé. To už bylo veselo a byl vidět úsměv a úleva z toho tlaku, který na nás působil. Po druhé půlce nás Rozstání trošku víc semklo a nemohli jsme se dostat za půlku, avšak přišel opět přímák z půlky, míč dostal Kuba Sochor a zavěsil potřetí. Do konce utkání jsme měli ještě pár šancí, ale žádná už nevedla k úspěchu, i tak nás těší výhra z Rozstání. Poděkování patří celému týmu, protože to dneska každý odmakal a byl důležitou součástí úspěchu.

CHRASTAVA - Stráž pod Ralskem 3:0 03.10.2009

videoA je to tu. Konečně jsme dokázali vyhrát a protrhnout smolnou šňůru prohraných utkání. Do zápasu jsme šli s velkou chutá, jelikož jsme hráli doma a chtěli jsme bojovat o naše tři body, a také to bylo od začátku na hřišti pěkně znát. Hned od výkopu jsme se na soupeře vrhli a nepouštěli ho do žádné kombinace. Což vyústilo hned k pár šancím, asi první nejvážnější byla po rohovém kopu kdy Petr Rozmajzl z jasné pozice hlavou netrefil, avšak o 3. minuty později v té samé pozici už skóroval hlavou za hostujícího brankáře. Je nutné podoktnout, že soupeř se k vážnější akci během první půle dostával horko-těžko, a tak po úniku Roberta Šipuly, a krásné nahrávce na Jakuba Sochora, který v situaci jeden proti jednomu, výborně vyřešil a zakončil na 2:0. Druhý poločas jsme nechtěli začít tak jako proti Novému Městu, a tak jsme opět začali soupeře napadat, což opět vedlo k mnoha šancím Jahody, Sochora a Rozmajzla, který v 68.minutě po sklepnutí Lukáše Jahody vystřelil šibenici a stav se ustálil na konečných 3:0, ikdyž jsme mohli ke konci utkání ještě 4 góly vstřelit. V tomto zápase je nutné vyzdvihnout výkon celého týmu, kdy jsme opravdu všichni do jednoho bojovali až dokonce zápasu.

LEXA svatba 24.07.2009

foto Videjko z Lexovi svatby. Omluvte prosím kvalitu, točeno telefony

CHRASTAVA - Krásná Studánka 3:1 15.08.2009

videoPrvní mistrovské utkání a k tomu ještě na domácí půdě proti věčnému rivalovi z Krásné Studánky. Počasí bylo pro fotbal až moc horké a tak se chrastavský stadion proměnil v pec. Opět se nám vydařil výborně úvod zápasu kdy jsme do 25. minuty předváděli krásný fotbal s velkým počtem šancí, což vedlo k úvodnímu gólu Kubi Sochora. Poté přišel menší tlak Krásné Studánky, kde bylo trošku rušno před naší brankou ale vše jsme zvádli do poločasu. Druhý poločas jsme nakousli špatně. Nedokázali jsme chytit tempo hry a zbytečně ztráceli míče. A tak v 63. minutě přišla penalta a stav byl znovu na prokletých 1:1. Avšak pak nastopil do hry mladičký Radek Chomout a Milan Farkaš, kteří naši hru znovu oživili a tak přišel krásný gól s přehledem o Milana Farkaše a ke konci utkání ještě stvrdil vítězství jubilejním prvním gólem Kuba Holec a my jsme mohli konečně slavit. Jinak dnes chvála patří celému týmu, od brankáře a po útok. Výborný výkon celého týmu. A ještě poděkování Lukášovi Jahodovi a holkám za bufet.

CHRASTAVA Mezinárodní turnaj 25.07.2009

videoVideoreportáž města Chrastavy pořízená z již z 6.ročníku mezinárodního turnaje partnerských měst.