facebook


twitter


youtube


instagram

TJ SPARTAK CHRASTAVA - HLAVNÍ STRÁNKA

Oficiální internetová prezentace fotbalového klubu Spartak Chrastava


SMUTNÁ ZPRÁVA - VRATISLAV PROCHÁZKA †63 24.06.2016

Všem příznivcům chrastavského fotbalu musíme sdělit velmi smutnou zprávu. Ve čtvrtek 23.06.2016 nás ve věku 63 let opustil náš kamarád, otec, bývalý předseda, fanoušek a člověk zainteresovaný do chrastavské kopané pan Vratislav Procházka.

Rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast. S naším bývalým předsedou se rozloučíme ve čtvrtek 30.06.2016 v 15:00 na hřbitově v Chrastavě.


procházka

SBÍRKA FANOUŠKŮ CHRASTAVY NA PODPORU FOTBALU 14.06.2016

Během celé jarní části krajského přeboru probíhala na domácích zápasech sbírka fanoušků Chrastavy pod záštitou pana Stanislava Hlavy.


TEXT SBÍRKY A VÝZVY: Vážení příznivci. Oslovujeme tě jako velkého příznivce chrastavské kopané, která se v posledních letech dostala do nevídané úspěšnosti ve své historii. Fandové kopané znají mnoho případů, kdy se takto rozhodli pomoci klubu. Víme, že žádný větší finanční obnos nedáme dohromady, ale i tak prokážeme své sympatie oddílu. Vítězství v krajském přeboru se krůček po krůčku blíží a s případným postupem se bude řešit, zdali na to jsou finance. Vnímáme i podporu pro naše žákovská družstva – budoucnost naší kopané. Kdy proběhne tato akce? Před každým mistrovským zápasem na našem hřišti bude možné u pokladny tento dar uskutečnit. Při posledním jarním mistrovském zápase bude jmenná darovací listina s vybranou částkou předána oddílu. Stanislav Hlava

DĚKUJEME


Dne 14.06.2016 proběhlo slavnostní předání výtěžku sbírky v nečekané hodnotě: 8 400 Kč. Tyto peníze půjdou do společné kasy a budou užity na potřebné věci v rámci celého oddílu kopané. Od mládeže až po dospělé.


#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


sbírka

DAROVACÍ SEZNAM SKALNÍCH PŘÍZNIVCŮ CHRASTAVSKÉ KOPANÉ, KTEŘÍ PODPOŘILI AKCI: "CHCEŠ PODPOŘIT DROBNÝM FINANČNÍM DAREM CHRASTAVSKÝ FOTBAL".


SBÍRKA

ŽIBŘIDICE - CHRASTAVA B 9:2 (4:0) 13.06.2016

Článek brzy

CHRASTAVA Zoul A. - Stránský (62. Urban), Škarýd (13. Trakal), Štajner, Abrahám - Ďuriš D. (42. Novák), Procházka, Vávra, Řezka - Jahoda, Bednář.

BRANKY: 49. Bednář, 56. Řezka.

KARTY: (ČK) 32. Trakal

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.


PODĚKOVÁNÍ DĚVČATŮM Z BUFETU 13.06.2016

Velké díky za tuto celou sezónu patří i našim děvčatům, která pomáhala při domácích zápasech v bufetu občerstvovat fandy fotbalu.

Zejména: Gabriele Gambové, Pavlíně Fialové, sestrám Adéle a Kristýně Bednářové, Tereze Mildeové, Ireně Oplištilové, Andree Šamanové, Báře Pilňáčkové, Elišce Karlíkové, Marcele "Levorové" a dalším abychom na nikoho nezapomněli.

DĚKUJEME


#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


bufetpoděkování

TV CHRASTAVA 10.06.2016

TV reportáž z městské televize.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


RTM ZPRAVODAJSTVÍ 10.06.2016

TV reportáž o naší návštěvě na Libereckém krajském úřadě.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


SETKÁNÍ S HEJTMANEM MARTINEM PŮTOU 09.06.2016

Naši fotbalisté za své sportovní výkony byli pozváni na Liberecký Krajský úřad na setkání s hejtmanem Martinem Půtou. Po celý den na tuto počest vlála nad Libercem chrastavká vlajka. Je to pro nás čest a slibujeme, že budeme i nadále vzorně reprezentovat město Chrastava a celý Liberecký kraj. Fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video naleznete ve videogalerii.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


martinpůtaMILNÍKY A REKORDY 07.06.2016

REKORD LIBERECKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU V POČTU NASTŘÍLENÝCH BRANEK:

Překonali jsme rekord z roku 2009, který držel tým Český Dub v počtu 102 nastřílených branek. TJ Spartak Chrastava stanovil novou hranici na 128 branek.


REKORD LIBERECKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU V POČTU BODŮ A VYHRANÝCH ZÁPASŮ

Dalším překonaným rekordem je počet vyhraných utkání 25 z 26 a počet bodů získaných v jedné soutěži. Tento rekord byl nově stanoven 75 bodů z celkového počtu 78 bodů. Byli jsme velmi blízko od čistého štítu. Což může být pro někoho do budoucna vhozená rukavice do ringu.


OSOBNÍ REKORD JAKUBA BENEŠE

Náš spoluhráč Kuba Beneš s největší pravděpodobností vyhraje dvě celorepublikové soutěže. A to soutěž krále střelců s celkovým počtem 44 nastřílených branek. A dále soutěž krále HATTRICKŮ. O průběhu vás budeme informovat.


CELOREPUBLIKOVÁ SOUTĚŽ O NEJOFENZIVNĚJŠÍ TÝM

TJ Spartak Chrastava je stále namočen na vrchních příčkách soutěže o nejofenzivnější tým České Republiky. Na první místo již nedosáhneme. To drží tým z Karlovarského Kraje - BŘEZOVÁ. Každopádně stále jsme ve hře o druhý post. Vše teď bude záležet na posledních kolech všech soutěží. I o této soutěži vás budeme informovat. PRO NEDOČKAVÉ - TABULKA SOUTĚŽE O NEJOFENZIVNĚJŠÍ TÝM VYCHÁZÍ KAŽDOU STŘEDU V DENÍKU SPORT!

rekord

MODRO-ŽLUTÉ PEKLO V CHRASTAVĚ 07.06.2016

Tento víkend bylo možné zažít a vidět modro-žluté chrastavské peklo naposledy v Krajském přeboru.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


SPONZORING - MISTROVSKÁ TRIČKA 06.06.2016

Chtěli bychom poděkovat firmě BOHEMIA Production s.r.o. a městu Chrastava za finanční podporu při realizaci mistrovských triček.

Výrobu triček zajistila firma PROCENTRUM ze Stráže nad Nisou. Web: www.procentrum.cz

DĚKUJEME


#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


tricka

MISTŘI 2015/2016 04.06.2016

Po posledním zápase proběhli mohutné oslavy mistrovského titulu. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


titultitulCHRASTAVA - HEJNICE 17:2 (7:1) 04.06.2016

Domácí rozlučka s přeborem vyšla. Po rychlé akci se skóre měnilo po čtyřech minutách díky Koubovi. Po rohu Štajnera hlavičkoval přesně Beneš a rozjel tak střelecké dostihy mezi oběma spoluhráči. Pak potrestal hrubou chybu hostů Řezka a dal se tušit debakl. Po uličce od M. Rozmajzla skóroval Kouba a pak hlavou Beneš. Další rohový kop propadl až k Benešovi na 6:0. Ve 40. přišla bratrská spolupráce Rozmajzlů a po Michalově přihrávce zakončil Petr. Hosté pak podnikli první protiútok a před půlí snížili Davidem Neumannem. Na gól si diváci po přestávce počkali několik desítek vteřin a M. Rozmajzl dal na 8:1. Domácí nepolevovali v úsilí a s přispěním obrany se trefil Sochor. Dvě přihrávky Štajnera využil Kouba a nahrávka Sandra vybídla Beneše, takže bylo 12:1. Brankostroj pokračoval a Uzel proměnil přihrávku Sandra. A opět dvakrát servíroval Štajner, z čehož profitovali Beneš a Kouba. V 75. se připomněli hlavičkou hosté, ale domácí pokračovali v náporu: Kouba zatáhl míč a jeho centr proměnil Michal Rozmajzl. Pět minut před koncem se po sražené střele radoval hejnický Jaroslav Kouba, bratr chrastavského Jakuba. Ten skončil na pěti gólech, ale nakonec jej předběhl Jakub Beneš, který dorážkou stihl ke konci svůj tuplovaný hattrick. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Rozmajzl P. (46. Sochor), Uzel, Žemlička, Henzl (60. Abrahám) - Sandr, Štajner, Rozmajzl M., Kouba - Řezka (46. Studnička), Beneš.

BRANKY: 4. Kouba, 11. Beneš, 16. Řezka, 25. Kouba, 34. Beneš, 37. Beneš, 40. Rozmajzl P., 46. Rozmajzl M., 50. Sochor, 52. Kouba, 55. Kouba, 61. Beneš, 67. Uzel, 69. Beneš, 71. Kouba, 81. Rozmajzl M., 89. Beneš.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

hejnice

CHRASTAVA B - GASSERVIS 5:1 (2:0) 04.06.2016

Hosté v neúplném složení museli postavit 58leté veterány Tošnera a Šráma, navíc na lavičce náhradníků byl pro všechny případy připraven i 64letý František Chlum! Gasservis odolával do 17. minuty, kdy se po centru Melichara trefil Ďuriš hlavou od břevna do sítě. V dalších chvílích vyzkoušel Cusnir dvakrát pevnost brankové konstrukce: v 23. trefil tyč, v 29. vyrazil Tošner jeho střelu na břevno. V 36. nacentroval Kopecký zleva a Melichar u zadní tyče doklepl na 2:0. Krátce po přestávce se prosadil Kos a stejný hráč v 61. po rohu dorazil na 4:0. V 66. po centru Škarýda Novák ve stoprocentní šanci přestřelil branku. O dvě minuty později osamocený Procházka namísto střely ještě zbytečně přihrával, v 75. se již ale prosadil z 22 metrů k tyči – 5:0. V 78. hosté zaznamenali čestný úspěch zásluhou Hřebena. V závěrečné desetiminutovce ještě mohl zvýšit Kos, jehož pokus po samostatné akci Tošner vystihl, za okamžik pálil Bednář do tyče a po odrazu „pro jistotu“ trefil tyč ještě jednou… Také plynaři měli ještě jednu možnost, kterou zmařil včasným vyběhnutím brankář Zoul.

CHRASTAVA Zoul A. - Stránský, Šipula (58. Čeřovský), Kopecký, Melichar (53. Bednář) - Wolf (70. Szpyt), Kos, Ďuriš D. (61. Novák), Jahoda (53. Škarýd) - Cušnír, Procházka.

BRANKY: 18. Ďuriš D., 37. Melichar, 48. Kos, 61. Kos, 75. Procházka.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.


POZVÁNKA 13. KOLO 02.06.2016

Tento víkend nastoupí náš A TEAM k poslednímu utkání Krajského přeboru proti Hejnicím, kterým budeme chtít vše vrátit i s úroky. Před námi se představí ještě rezerva v předposledním utkání na domácí půdě proti Gasservisu.

13kolo

FRÝDLANT - CHRASTAVA 0:9 (0:3) 01.06.2016

Článek brzy. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Abrahám, Uzel, Žemlička (46. Sochor), Melichar - Sandr, Rozmajzl M., Štajner, Henzl (77. Rozmajzl P.) - Beneš, Studnička (66. Řezka).

BRANKY: 2. Henzl, 25. Henzl, 31. Studnička, 51. Sandr, 52. Sochor, 54. Studnička, 70. Beneš, 77. Rozmajzl M., 80. Rozmajzl M.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

frýdlantPOZVÁNKA 12. KOLO 30.05.2016

Tuto středu předehráváme ve Frýdlantě na trávě. Pojeďte s námi na poslední výjezd této sezóny a vytvořte Chrastavské peklo. Frýdlant vhodil rukavici do ringu - když veřejně prohlásil, že chce SKALP Chrastavy! Pojďme se společně tomu postavit.

12kolo

MILNÍKY - REKORD SOUTĚŽE 30.05.2016

MILNÍK:


TJ Spartak Chrastava dne 28.05.2016 zápasem proti Železnému Brodu vstřelil stý gól. Čímž jsme stvrdili ofenzivnost naší hry.


REKORD KRAJSKÉHO PŘEBORU


GÓLY - náš tým vyrovnal rekord v počtu vstřelených branek v soutěži v celé historii Libereckého Krajského přeboru. Rekord nastřílených branek stanovil v roce 2010 tým Český Dub na 102. Nyní máme ještě dva zápasy před sebou a budeme se snažit tento rekord navýšit.

BODY A ZÁPASY - další rekord také stanovil v roce 2010 PFC Český Dub, který za celou sezónu (1 prohrál a dvakrát remizoval = 71 bodů z celkových 78 bodů). Máme ještě dva zápasy k dobru a i tento rekord můžeme překonat a ZMĚNIT HISTORII při aktuálním bodovém zisku 69 bodů.


#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


!!! NEKUPUJEME A ANI NEPRODÁVÁME ZÁPASY - ZA ČISTÝ FOTBAL !!!


#ZACISTYFOTBAL

JIŘÍ ŠTAJNER - 40. NAROZENINY 29.05.2016

Náš spoluhráč a kamarád Jirka Štajner oslavil 27.05.2016 své kulaté 40 narozeniny. Jirko přejeme ti všechno nejlepší, hlavně to zdravíčko, sportovní úspěchy a ať tě fotbal s námi pořád baví.


#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


štajner

štajner

ŽELEZNÝ BROD - CHRASTAVA 3:7 (3:2) 29.05.2016

Houževnatí domácí se za šest minut dostali do vedení, kdy vyraženou střelu dorazil nepokrytý hráč. Hosté měli šanci Koubou, ale trefil se po rohu hlavou Uzel, a to hned dvakrát. Pak Chrastava zahrála špatně ofsajd a domácí srovnali stav. Pak domácí Kysela proběhl mezi beky a Brod dost překvapivě vedl. Hosté po přestávce tzv. přidali plyn a domácí odpadávali. Kouba z malého vápna vyrovnal a od té doby měli hosté jasnou převahu. Po přihrávce Štajnera zakončil Beneš na 3:4, pak Štajner našel Koubu a bylo 3:5, což byl jubilejní gólový zápis do chrastavské kroniky. Podruhé se mezi střelce zapsal Beneš po kolmici středem a kanonádu uzavřel pěknou trefou Henzl. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Rozmajzl P (46. Abrahám), Žemlička, Uzel, Henzl - Wolf (46. Sochor), Štajner, Rozmajzl M., Kouba - Beneš, Řezka (69. Studnička).

BRANKY: 22. Uzel, 31. Uzel, 57. Kouba, 66. Beneš, 72. Kouba, 73. Beneš, 86. Henzl.

KARTY: 59. Štajner, 64. Kouba.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

železnýbrodVESEC - CHRASTAVA B 1:2 (1:0) 29.05.2016

Mírný déšť ovlivnil v první půli kvalitu a přesnost hry, míč klouzal, byl hodně rychlý a těžko zpracovatelný. Po nedorozumění domácí obrany v 2. minutě nedokázali hosté přesně zakončit. Naopak ve 12. po bleskové akci z vlastní poloviny rychlý Kordutch přesně po zemi k zadní tyči otevřel skóre. V 26. domácí brankář Doležal podcenil situaci a mokrý míč mu vypadl z rukou, ale na brankové čáře poté nadvakrát zachránil. Pět minut před přestávkou po krásné akci a vyšachování domácích pálil chrastavský Ďuriš z 10 metrů do prázdné branky, ale Müllerovi se podařilo střelu zblokovat a Doležal pak již ukryl balón do náruče. Konec poločasu byl v režii hostů, ještě v 45. Ďuriš hlavou o milimetry minul zadní tyč. Do druhé půle Chrastavští změnili rozestavení, zpřesnili hru a měli častěji míč v držení. V 68. domácí při vyvezení ztratili míč, který se dostal na pravé křídlo hostů a po centru na zadní tyč Ďuriš hlavou vyrovnal na 1:1. V 74. se domácí hodně zlobili na rozhodčího, který asi jako jediný na hřišti viděl teč gólmana a nařídil roh, po němž ze skrumáže úspěšně hlavičkoval Bednář – 1:2. Hra byla potom hodně rozháraná a stále přerušovaná, trochu se zklidnila až díky pauze kvůli opravě brankové sítě. V samém závěru hráli Vesečtí vabank se dvěma hráči navíc v útoku, ale nevyrovnali. Nejblíže k tomu byl v 3. minutě nastaveného času Nyč, jehož hlavičku za překonaným gólmanem vyhlavičkoval z čáry hostující bek.

CHRASTAVA Zoul A. - Stránský, Šipula, Kopecký, Melichar - Kos, Vávra (87. Urban), Ďuriš D., Bednář (89. Szpyt) - Cušnír (59. Procházka), Jahoda (72. Čeřovský).

BRANKY: 71. Ďuriš D., 74. Bednář.

KARTY: 66. Jahoda

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.


vesec

POZVÁNÍ OD HEJTMANA 24.05.2016

Hejtman pan Martin Půta si dovoluje pozvat všechny hráče, trenéry a členy realizačního týmu ve středu 08.06.2016 od 14:00 na Krajský úřad v Liberci - a osobně poblahopřát ke sportovnímu úspěchu v Libereckém kraji. Dopis Hejtmana ke stažení zde.


zastupitelstvo

DIVIZE - JE ROZHODNUTO 24.05.2016

Fotbalisté TJ Spartaku Chrastava svůj díl práce splnili, když si pět kol před koncem zajistili suverénní postup do DIVIZE (4. fotbalová liga). Další boj o DIVIZI se konal v pondělí 23.05.2016 na radnici města Chrastavy - kde se jednalo o mimořádné dotaci a pomoci města na spolufinancování účasti fotbalistů v této soutěži na ročník 2016/2017.

Zastupitelstvo města CHRASTAVY 16 hlasy z celkových 17 přítomných odsouhlasilo dne 23.05.2016 mimořádnou dotaci a tím poslalo chrastavský fotbal do DIVIZE!

JE DOBOJOVÁNO!

Avšak nesmíme usnout na vavřínech a již se připravovat na následující ročník. Tento úspěch je výsledkem dlouhodobé práce, kterou v Chrastavě odvádíme. Jak práce na sportovních výkonech celého týmu, tak práce realizačního týmu a sponzorů, práce která není vidět, ale tvoří 50% celého úspěchu chrastavského fotbalu. Jsem nesmírně rád a vděčný, že jsme dokázali v Chrastavě naplnit SEN, který před několika lety se jevil jako pouhá utopie. Od příštího ročníku se Chrastava staví po bok krajských měst a bude reprezentovat své město v celé České republice.

JEDNO MĚSTO - JEDEN SEN - JEDEN CÍL

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


VÝSLEDKY HLASOVÁNÍ:

zastupitelstvoPOZVÁNKA 11. KOLO 23.05.2016

Jedenácté kolo přinese výlet našeho A TEAMU do Železného Brodu. Ve stejný den nastoupí naše rezerva ve Vesci.

11kolo

VIŠŇOVÁ - CHRASTAVA 0:2 (0:2) 23.05.2016

Domácí nastoupili "ve zdecimované sestavě" a uhráli nakonec přijatelný výsledek. Ve 4. minutě se krásně bez přípravy trefil hostující Abrahám ze 25 metrů přesně. Po akci Abraháma s Benešem zakončoval Studnička, ale višňovský gólman byl proti. Krátce nato pálil Sandr těsně vedle. Domácí zahrávali dva rohy po sobě, ale bez užitku. Dobrovodský se pak probil přes dva chrastavské beky a jeho štiplavá střela zaměstnala Zoula. Za minutu nato se ale uvolnil Sandr a střelec Beneš neměl před višňovskou brankou problémy – 0:2. V dalším průběhu utkání domácí Šmidrkal protáhl Zoula a na druhé straně Sandr nastřelil tyč. Ve druhé půli byli domácí přehráváni, ale Vykoukal již žádný gól za záda nepustil. Včas byl proti kombinaci Beneše s Koubou, kvalitně zasáhl proti tutovce Beneše. Po závaru před jeho brankou neskóroval Studnička. U domácích ohrozili Zoula Zajíček a ke konci ještě Koudelka. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Abrahám, Kopecký, Melichar, Henzl - Sandr (83. Rozmajzl P.), Rozmajzl M., Štajner, Kouba (74. Wolf) - Studnička, Beneš.

BRANKY: 4. Abrahám, 19. Beneš.

KARTY: 33. Abrahám, 86. Henzl

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

jiksravišnováTOTO PONDĚLÍ - MIMOŘÁDNÉ ZASTUPITELSTVO MĚSTA 22.05.2016

Doraž toto pondělí 23.05.2016 od 17:00 na radnici v Chrastavě a ukaž, že stojíš o podporu fotbalu v DIVIZI!!! Všichni fanoušci jsou POVINNĚ ZVÁNI.

MY TAM BUDEME - ALE CO TY?

JEDNO MĚSTO - JEDEN SEN - JEDEN CÍL

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

zastupitelstvo

CHRASTAVA B - HEJNICE B 11:1 (5:0) 21.05.2016

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul A. - Stránský (30. Szpyt), Šipula (46. Čeřovský), Kos, Trakal - Vávra, Mareček (57. Cušnír), Novák (57. Procházka), Bednář - Sochor, Řezka (57. Ďuriš D.).

BRANKY: 10. Novák, 19. Bednář, 26. Novák, 28. Bednář, 32. Novák, 57. Bednář, 59. Procházka, 70. Ďuriš D., 79. Bendář, 81. Procházka, 87. vlastní.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

TJ SPARTAK CHRASTAVA B 2015/2016 21.05.2016

Náš B TEAM, který bojuje o druhou příčku v okresním přeboru.

bteam

TJ SPARTAK CHRASTAVA 2015/2016 18.05.2016

Náš A TEAM, který jednoznačně zvítězil v Libereckém Krajském přeboru.

ateam

RTM TELEVIZE 17.05.2016

V pondělí 16.05.2016 byla o našem týmu odvysílána reportáž na regionální televizi RTM.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEMSYNOT LIGA GALAVEČER - JAKUB BENEŠ 16.05.2016

V neděli 15.05.2016 probíhalo v Praze slavnostní zakončení naší nejvyšší fotbalové soutěže SYNOT LIGY. Předávání cen se zúčastnil náš spoluhráč Jakub Beneš, který jako nejlepší amatérský střelec z celé České Republiky předával cenu nejlepšímu střelci SYNOT LIGY Davidu Lafatovi.

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ A JAKO JEDEN TÝM STOUPÁME KROK ZA KROKEM VZHŮRU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEMPOZVÁNKA 10. KOLO 16.05.2016

Desáté kolo krajského přeboru přináší EXTRA šlágr kola. Náš A TEAM vyjíždí do Višňové - na velmi horkou půdu - kde podle všech informací domácí budou chtít odčinit prohru z podzimu. My jedeme odevzdat kvalitní fotbal plný gólů a budeme bojovat do poslední minuty o vítězství. Přijďte proto podpořit v co největším počtu. BUDEME VÁS POTŘEBOVAT.

10kolo

MISTROVSKÁ TRIČKA - KONEC OBJEDNÁVEK 16.05.2016

Kdo si objednal může se na sobotu 04.06.2016 těšit!


mistrovskatricka

VIŠŇOVÁ B - CHRASTAVA B 2:3 (1:0) 15.05.2016

Duel o druhé místo v tabulce nakonec zvládli lépe Chrastavští, ale rozhodnuto ještě není. Utkání bylo líbivé a odehrávalo se z obou stran v útočném duchu. Hosté poprvé zahrozili v 8. minutě, kdy ránu Vávry z velkého vápna vyboxoval Závůrka. V 10. Vávra z přímého kopu trefil tyč! Pak se probudili domácí – v 13. po centru Havlíčka mířil Koťátko těsně vedle, v 20. dostal Koťátko míč za obranu a jeho lob přes Zoula skončil také kousek od branky. V 27. Zoul sice vyběhl daleko z branky, nicméně další Koťátkův pokus o lob chytil. V 38. se Višňová ujala vedení. Po průniku Štrbáka zakončil Kepr mladší „angličanem“ od tyče do branky – 1:0! Hosté vyrovnali krátce po změně stran, kdy po Jahodově průniku zamířil Mareček přesně přes celou šíři branky k tyči – 1:1. V 68. Jahoda naběhl na přihrávku Kopeckého a z osmi metrů prostřelil Závůrku – 1:2. O čtyři minuty později kopali po faulu na M. Mazánka domácí přímý kop a T. Mazánek našel nádherně šibenici – 2:2. V 78. trefil chrastavský Jahoda z 5 metrů domácího obránce, v 78. na druhé straně Zoul vyrazil další nebezpečný přímý kop T. Mazánka. Rozhodnutí přišlo dvě minuty před koncem, kdy si Kopecký po centru Vávry od brankové čáry našel místo před brankou a nezadržitelně skóroval – 2:3! Pohlednému zápasu by více slušela remíza, ale hosté byli produktivnější.

CHRASTAVA Zoul M. - Stránský, Kopecký, Čeřovský (56. Šipula), Kos - Jahoda, Vávra, Mareček, Sochor (66. Urban) - Ďuriš D. (56. Novák), Ďuriš R.

BRANKY: 55. Mareček, 70. Jahoda, 88. Kopecký.

KARTY: 86. Mareček.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

CHRASTAVA - MŠENO JABLONEC 5:0 (1:0) 15.05.2016

Mšeno od začátku velmi dobře bránilo a Chrastava se nemohla dostat do tempa, i když po pěti minutách po přihrávce Studničky skóroval kanonýr Beneš. Ve 24. vyslal Studnička českou uličkou do šance Koubu, který poslal míč do tyče. Hosté měli první možnost ve 28. minutě, ale ze skrumáže minuli. Podobně jako vstup do první půle, vyšel domácím do té druhé. Abrahám sklepl míč pro Sandra, jehož placírka byla za 2:0. Za dvě minuty na to trefil po centru Michala Rozmajzla přesně Řezka. Mšeno po hodině sice dalo gól, ale byl z ofsajdu a neplatil. Hlavička mšenského Macháčka šla těsně nad, a tak závěr vyzněl pro domácího Řezku. Ten se nejprve po závaru ve vápně nejlépe zorientoval a po nádherné přihrávce Beneše v 89. zkompletoval střelecký hattrick. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Rozmajzl P. (72. Abrahám), Uzel, Žemlička, Henzl - Wolf (46. Sochor), Rozmajzl M., Kouba, Sandr - Studnička (46. Řezka), Beneš.

BRANKY: 5. Beneš, 46. Sandr, 48. Řezka, 82. Řezka, 89. Řezka.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

jiskramšenoPOZVÁNKA 9. KOLO 09.05.2016

V devátém kole krajského přeboru přívítáme na domácí půdě tým z jabloneckého Mšena. Naše rezerva hraje v neděli na ožehavé půdě ve Višňové.

9kolo

MISTROVSKÁ TRIČKA 09.05.2016

Jako každý rok, tak i letos jsme připravili pro naše hráče a realizační tým MISTROVSKÁ TRIČKA. Oslavy postupu budou probíhat v sobotu 04.06.2016 po posledním domácím zápase proti Hejnicím.


NABÍDKA PRO FANOUŠKY

Pokud chcete slavit s námi a chcete mít své mistrovské tričko jako naši hráči, máme tu pro vás nabídku.

JAK OBJEDNAT?

- napiš svou závaznou objednávku na email rozmix@seznam.cz

- zavolej na číslo: 777 688 825

- stav se osobně ve STAVEBNINÁCH Petr Rozmajzl

- zvol optimální konfekční velikost (XS, S, M, L, XL a také 2XL)


KDY OBJEDNÁVKY KONČÍ?

- jelikož se jedná o jedinečnou nabídku objednává se hromadně. POSLEDNÍ TERMÍN objednání je 15.05.2016.!!! POZOR ŽÁDNÉ JINÉ DALŠÍ OBJEDNÁVKY NEBUDOU A ANI ŽÁDNÁ TRIČKA NAVÍC, KDO ZAVÁHÁ NEBERE !!!CENA TRIČKA JE: 200 Kč

mistrovskatricka

VÍTĚZOVÉ KRAJSKÉHO PŘEBORU - 5 KOL PŘED KONCEM 09.05.2016

Náš A TEAM si sobotním vítězstvím na půdě Doks zajistil první místo a titul v Krajském přeboru. Děkujeme.

krajskýpřebor


CHRASTAVA B - JABLONNÉ V.P. 3:4 (2:3) 08.05.2016

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul A. - Řezka, Kopecký, Škarýd (46. Čeřovský), Šipula (71. Szpyt) - Kos (66. Novák), Vávra, Ďuriš R., Ďuriš D. - Mareček (46. Jahoda), Uzel.

BRANKY: 3. Ďuriš R., 41. Vávra, 75. Uzel.

KARTY: 71. Jahoda, 90. Novák.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

DOKSY - CHRASTAVA 0:4 (0:2) 08.05.2016

Článek brzy. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Abrahám, Melichar, Žemlička, Henzl (71. Rozmajzl P.) - Sochor, Štajner, Rozmajzl M., Sandr (69. Studnička) - Kouba, Beneš.

BRANKY: 22. Kouba, 39. Kouba, 61. Beneš, 80. Beneš.

KARTY: 33. Abrahám, 41. Štajner, 73. Zoul M.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

tjdoksyNOVÉ SADY DRESŮ PRO NAŠE NEJMENŠÍ 06.05.2016

Ve spolupráci firem NETFOTBAL.CZ a NIKE EUROPE, a hlavně našich sponzorů restaurace GLORIA - Karel Luňák, jsme pro naše nejmenší hráče mladších a starších přípravek připravili nové sady dresů, ve kterých budou hrát.


DĚKUJEME A VÁŽÍME SI KAŽDÉ PODPORY

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

mladšípřípravka
staršípřípravkaRestaurace GLORIA - Karel Luňák, WEB:www.gloriachrastava.czgloria

POZVÁNKA 8. KOLO 05.05.2016

V osmém kole soutěže vyjíždí náš A TEAM do Doks u Máchova jezera. Kde budeme chtít bojovat o titul. Po středeční porážce a vyřazení v poháru, budou mít naši svěřenci velkou chuť vše odčinit. V neděli den na to, nastoupí naše rezerva v přímém boji na dosah prvního místa v okresním přeboru. Přijďte opět fandit ve velkém počtu.

8kolo

POKAL 3. KOLO - VÝSLEDKY 05.05.2016

Třetí kolo poháru LKFS je za námi a zde je výsledkový servis.

pokal

POKAL 3: ČESKÁ LÍPA - CHRASTAVA 3:2 (1:1) 04.05.2016

Článek brzy. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Rozmajzl P. (62. Kopecký), Žemlička, Melichar, Henzl - Wolf (68. Beneš), Štajner, Rozmajzl M., Kouba - Studnička, Řezka (46. Sandr).

BRANKY: 14. Štajner, 84. Beneš.

KARTY: 38. Rozmajzl P.,

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

pokal3

POKAL - DNES JEDEME DO LÍPY 04.05.2016

!!! POZOR JEDINEČNÁ NABÍDKA 2017 !!!

Naším novým Merchendise produktem je originální dres NIKE ve spolupráci s týmem TJ Spartak Chrastava - JEŠTĚ NEPŘEDSTAVENÝ pro sezónu 2016/2017.

Udělejte sobě nebo svým nejbližším radost a pořiďte si tento jedinečný trikot.


CO PROTO MUSÍŠ UDĚLAT?

- vyber si své číslo, které si necháš potisknout na záda!

- vyber si své jméno, které si necháš potisknout na záda!

- nebo si dokonce můžeš zvolit jméno a číslo někoho z našich hráčů!

- zvol optimální konfekční velikost (XS, S, M, L, XL a také 2XL) - u nás na hřišti lze vyzkoušet před každým domácím zápasem velikost L a XL.


JAK OBJEDNAT?

- napiš svou závaznou objednávku na email rozmix@seznam.cz nebo zavolej na číslo: 777 688 825 a objednej si svůj dres.


KDY OBJEDNÁVKY KONČÍ?

- jelikož se jedná o jedičnou nabídku objednává se hromadně. POSLEDNÍ TERMÍN objednání je 15.05.2016dresy

NOVÉ SADY DRESŮ PRO NAŠE NEJMENŠÍ 03.05.2016

Ve spolupráci firem NETFOTBAL.CZ a NIKE EUROPE, a hlavně našich sponzorů restaurace GLORIA - Karel Luňák a firmy BOHEMIA Production s.r.o., jsme pro naše nejmeší hráče mladších a starších přípravek připravili nové sady dresů, ve kterých budou hrát.


DĚKUJEME A VÁŽÍME SI KAŽDÉ PODPORY

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

dresy

Restaurace GLORIA - Karel Luňák, WEB:www.gloriachrastava.czgloria

POKAL 3. KOLO ČTVRT-FINÁLE 02.05.2016

Tuto středu vyjíždíme na čtvrtfinálový zápas poháru LKFS do České Lípy, na velmi horkou půdu, kde jsme v loňské sezóně prohráli. Pojeďte s námi podpořit naše hráče a hnát je za vítězstvím.

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

arsenalčeskálípa

CHRASTAVA - VELKÉ HAMRY 2:1 (1:0) 30.04.2016

Hamry dost domácí zaskočily otevřenou hrou a hned po chybě zadáků zahrozil Barcuch. Domácí se představili po akci Henzla a koncovce Beneše. Po vyraženém trestném kopu Štajnera poslal Henzl míč do břevna. Neuspěl ani po rohu zakončující Studnička, který se po chvíli zapsal mezi střelce po rychlé kombinaci. Hosté dokázali domácího favorita potrápit a po střele Vodrážky se vyznamenal Zoul. Jenže z následného rohu kapituloval po koncovce nepokrytého Hlubučka. Navíc za pár minut poslal v šanci Barcuch střelu nad a ránu stejného střelce likvidoval chrastavský gólman. Ten opět zasahoval po koncovce hostů a Chrastavu podržel. Domácí se probudili a v 62. po rychlé akci zakončil těsně vedle Henzl. Po další akci na levé straně v podání Kouby však zakončil dorážkou Beneš – 2:1. Domácí kanonýr později nastřelil tyč, jenže Hamry se nevzdávaly a šly za bodem až do posledních vteřin. I proto byl závěr dost nervózní. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Melichar, Uzel, Žemlička, Henzl - Sandr (61. Sochor), Rozmajzl M., Štajner, Kouba (83. Wolf) - Studnička (89. Rozmajzl P.), Beneš.

BRANKY: 41. Studnička, 65. Beneš.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

velkéhamry


JINDŘICHOVICE - CHRASTAVA B 1:8 (0:2) 30.04.2016

Domácím chybělo z různých důvodů 10 fotbalistů, kteří by se za normálních okolností vešli do základní sestavy. Jediným náhradníkem byl prezident klubu Petr Forman, který navíc musel kvůli nedostatku asistentů rozhodčího mávat na lajně. Začátek ještě nebyl pro Jindřichovice úplně tragický. Werzner se dostal do dvou šancí, z nichž jednu brankář Kverka lapil a druhá střela šla těsně vedle. Pak už se začali prosazovat chrastavští mladíci, kteří se díky rychlosti a přímočarosti dostali do poločasu do dvoubrankového vedení. Bednář skóroval po chybě domácí obrany, Řezka po standardní situaci. Po změně stran se již Jindřichovice nedokázaly bránit chrastavským brejkům a skóre narůstalo. Naopak dva góly domácích nebyly uznány pro sporné ofsajdy. Pouze v 76. se zapsal do střelecké listiny krásnou ranou k tyči Hořák, ale to znamenalo jen snížení na 1:6 a potom ještě s chutí hrající hosté dvěma trefami završili zaslouženou vysokou výhru.

CHRASTAVA Kverka - Szpyt (70. Čeřovský), Kopecký, Škarýd, Šipula - Kos (70. Urban), Bednář, Ďuriš R., Procházka - Ďuriš D. (47. Jahoda), Řezka (57. Novák).

BRANKY: 15. Bednář, 26. Řezka, 49. Řezka, 52. Řezka, 62. Bednář, 73. Novák, 82. Novák, 87. Ďuriš R.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

MIMOŘÁDNÉ ZASTUPITELSTVO MĚSTA 26.04.2016

Dne 25.04.2016 byla oficiálně podána žádost na usnesení zastupitelstva města předsedkyní výkonného výboru TJ Spartak Chrastava Danuší Husákovou o mimořádné finanční podpoře fotbalového oddílu v případě postupu do DIVIZE na sezonu 2016/2017.

Dnes bylo oficiálně ohlášeno mimořádné zastupitelstvo města, které se bude konat v pondělí 23.05.2016 od 17:00 na chrastavské radnici.

Žádáme naše fanoušky, aby přišli v co největším počtu podpořit náš záměr a pokusit si přesvědčit zastupitele města o podpoření usnesení.

JEDNO MĚSTO - JEDEN SEN - JEDEN CÍL

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

zastupitelstvo

POZVÁNKA 7. KOLO 25.04.2016

Sedmé kolo krajského přeboru přiveze do Chrastavy soupeře, se kterým jsou zápasy vždy vyhrocené a horké. Proto přijďte podpořit v sobotu na domácí stadion až dorazí "Hamrováci". Rezerva hraje tentýž den od 16:00 v Jindřichovicích.

7kolo

LOMNICE - CHRASTAVA 2:6 (2:2) 23.04.2016

Článek brzy. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Rozmajzl P. (58. Sochor), Uzel, Žemlička, Abrahám - Sandr (65. Štajner), Rozmajzl M., Henzl, Kouba - Beneš, Studnička (62. Wolf).

BRANKY: 6. Uzel, 25. Sandr, 62. Studnička, 66. Beneš, 80. Beneš, 87. Beneš.

KARTY: 21. Beneš, 68. Rozmajzl M. - ČK: 45. Abrahám

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

lomnice


VRATISLAVICE - CHRASTAVA B 0:1 (0:0) 23.04.2016

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul A. - Šipula, Trakal, Škarýd, Stránský (82. Čeřovský) - Kos (57. Urban), Ďuriš R., Ďuriš D., Jahoda (46. Mareček) - Řezka, Bednář (62. Novák).

BRANKY: 82 Ďuriš D. (z pen.).

KARTY: 74. Mareček, 85. Urban.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

STARŠÍ ŽÁCI - NETFOTBAL - NIKE 23.04.2016

Ve spolupráci s našimi partnery firmou - NETFOTBAL.CZ a NIKE EUROPE - jsme vybavili náš tým starších žáků novými dresy.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

staršížáci

POKAL 2. KOLO - VÝSLEDKY 21.04.2016

Druhé kolo poháru LKFS je za námi a zde je výsledkový servis.

pokal

ZPÁTKY DO MINULOSTI 20.04.2016

Tento týden se nám do rukou dostala další série historických fotografií z chrastavského fotbalu. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

pista

CHRASTAVA - HANNOVER 19.04.2016

CZE

Dne 16.04.2016 navštívila Chrastavský fotbal skupina německých fanoušků v Hannoveru. Skalní a věrní fanoušci přijeli zejména kvůli svému fotbalovému bohu Jiřímu Štajnerovi, na kterého nikdy nezapomněli a chtěli ho vidět řádit na hřišti v chrastavských barvách.

Vše zorganizoval vedoucí zájezdu Jens Mausolf, který byl už od loňského roku s námi v kontaktu a plánovali příjezd do Chrastavy za Jirkou.

Nakonec se vše vydařilo, až na to, že "Fußballgott" nenastoupil v utkání proti České Lípě. Fanoušci HANNOVERU 96 byli tak spokojení, že už plánují další návštěvu v Chrastavě. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.


GER

Am 16. April 2016 hat die Gruppe von deutschen Hannover 96 Fans Chrastava besucht. Echte und treue Fans kamen vor allem wegen seiner Fußballgott Jiri Stajner, auf er die nie vergessen hatte, und wollte ihn auf dem Platz wieder zu sehen.

Alle hat Jens Mausolf organisiert. Mit ihm haben wir voriges Jahr über geplanten Ankunft nach Chrastava so viel gesprochen.

Schließlich war alles super, nur dass "Fußballgott " hat nicht gegen Ceska Lipa gespielt, wegen seinem Verletzung. Hannover 96 Fans waren trotzdem so glücklich, dass sie einen weiteren Besuch in Chrastava planen . Fotos können Sie in unsere Fotogalerie anschauen.

hannover96

!!! POZOR JEDINEČNÁ A POSLEDNÍ NABÍDKA !!! 18.04.2016

Naším novým Merchendise produktem je originální dres NIKE ve spolupráci s týmem TJ Spartak Chrastava - představený pro tuto sezónu 2015/2016.

Udělejte sobě nebo svým nejbližším radost a pořiďte si tento jedinečný trikot.


CO PROTO MUSÍŠ UDĚLAT?

- vyber si své číslo, které si necháš potisknout na záda!

- vyber si své jméno, které si necháš potisknout na záda!

- nebo si dokonce můžeš zvolit jméno a číslo někoho z našich hráčů!

- zvol optimální konfekční velikost (XS, S, M, L, XL a také 2XL) - u nás na hřišti lze vyzkoušet před každým domácím zápasem velikost L a XL.


JAK OBJEDNAT?

- napiš svou závaznou objednávku na email rozmix@seznam.cz nebo zavolej na číslo: 777 688 825 a objednej si svůj dres.


KDY OBJEDNÁVKY KONČÍ?

- jelikož se jedná o jedičnou nabídku objednává se hromadně. POSLEDNÍ TERMÍN objednání je 15.05.2016.

dresy

NOVÝ SPONZOR: SAPRIL GROUP 18.04.2016

Novým sponzorem a partnerem Chrastavského fotbalu se stala SAPRIL GROUP, která přispěla finančním darem na chod fotbalového oddílu v Chrastavě. DĚKUJEME ZA KAŽDÝ TAKOVÝTO DAR.

WEB společnosti: http://sapril.cz

minidresíky

minidresíky

POZVÁNKA 6. KOLO 18.04.2016

Šesté kolo krajského přeboru přináší výjezd do Lomnice nad Popelkou. V ten samý den a dobu hraje naše rezerva proti Vratislavicím.

6kolo

!!! ROWDIES NABÍDKA - NOVÁ OBJEDNÁVKA !!! 18.04.2016

Vážení fanouškové a přátelé chrastavského fotbalu. Náš CHRASTAVA ROWDIES SHARK KLUB již realizoval prvné sérii fanouškovských tričko dresů (viz. obrázek), kterými reprezentují náš klub a jednotu na všech utkáních.

CENA jednoho tričko-dresu byla do 500 Kč / kus, dle objednáváného množství. Podpořte náš fanklub a objednejte si i vy váš TRIKOT a pojďme společně na jaře za vítězstvím.

Objednávky u Michala Bartoše na telefoním čísle: 606126464. Stačí nahlásit vaše jméno, velikost TRIKOTU a počet kusů.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

fanclub

fanclub

fanclub

CHRASTAVA B - STRÁŽ B 4:2 (2:2) 18.04.2016

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul A. - Melichar, Abrahám, Ďuriš R., Šipula - Mareček (73. Szpyt), Řezka (66. Studnička), Žemlička (66. Škarýd), Bednář - Jahoda (60. Sochor), Ďuriš D.

BRANKY: 33. Ďuriš D., 41. vlastní, 46. Řezka, 69. Melichar.

KARTY: 74. Ďuriš R., 79. Zoul A.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

CHRASTAVA - ČESKÁ LÍPA 1:0 (1:0) 18.04.2016

Na svého Jiriho (Štajnera) se přijeli podívat z Hannoveru jeho fanoušci. A byli zklamáni, protože jejich bůh kvůli zranění nenastoupil. Ale za to viděli kvalitní fotbal, jistě podobný tomu v Bundeslize. První zahrozil hostující Müller hlavou, proti němuž skvěle zakročil Zíka. Sandr vyslal do uličky Rozmajzla, který šanci lobem bezezbytku využil. Po čtvrt hodině se Beneš zjevil tváří tvář gólmanovi Lípy, jenže tentokrát střelecky selhal. Hosté byli nebezpeční po rohu a hlavičce Štálíka. Další možnost Chrastavy ani nadvakrát nedostal za brankovou čáru Kos. Hned po změně stran Petr Rozmajzl hlavičkou netrefil odkrytou branku Lípy. V 51. si na Zíkovi vylámal zuby hostující Horák a jeho tým trochu domácí přitlačil. Domácí přečkali atak hostů a v 76. to byl Sandr, který promarnil svoje sólo na bránu. Deset minut před koncem byl vyloučen českolipský Horák, což psychicky neunesl a prokopl dveře u šatny. Stále se hrálo ve vysokém tempu a poslední šanci měl domácí Kouba, jenž tísněný zakončil střelu vedle. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Rozmajzl P. (68. Melichar), Uzel, Žemlička, Henzl - Sandr (88. Abrahám), Rozmajzl M., Kos, Kouba - Beneš, Studnička (90. Bednář).

BRANKY: 9. Rozmajzl M.

KARTY: 18. Kos, 75. Sandr, 82. Kouba.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

ceskalipa


POZVÁNKA 5. KOLO 12.04.2016

Páté kolo nabídne šlágr proti Arsenalu Česká Lípa. Tým, který nás v loňském roce v jarní části sezóny obral o důležité body. Toto budeme chtít napravit ve férové partii na domácím hřišti zvítězit. V neděli nastoupí rezerva proti rezervě Střáže nad Nisou.

5kolo

SEDMIHORKY - CHRASTAVA 1:3 (0:2) 09.04.2016

Hosté potvrzovali svoji kvalitu od prvních minut, takže se na gól čekalo necelé dvě minuty: Beneš vybojoval míč a jeho přihrávku nasměroval Štajner na Sandra – 0:1. Hrálo se ve vysokém tempu, které korespondovalo s umístěním obou týmů v tabulce. Chrastava ve 22. minutě předvedla rychlý protiútok v podání Beneše, po němž Henzl zakončil přesně. Po dalším úniku Beneš orazítkoval břevno. Hosté měli utkání pod kontrolou a tak se domácí do větší šance nedostávali. Až po hodině hry domácí Mach ani nadvakrát nedokázal dopravit v šanci míč do branky. Nejprve hasil gólman Zoul a pak jej na brankové čáře zastoupil Žemlička. Chrastava později vstřelila branku, ale Beneš byl v ofsajdové pozici. Domácí snížili náskok hostů z penalty, která byla nařízena za faul Abraháma na Vaníčka. Pokutový kop využil Patrik Dvořák. Domácím gól pomohl k větší aktivitě a byla z toho hlavička Kratochvíla. Hosté ale neměli pochopení pro domácí snažení a po dlouhém míči překonal Beneš křížnou střelou gólmana potřetí. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Abrahám, Žemlička, Uzel (33. Melichar), Henzl - Sandr (58. Studnička), Rozmajzl M., Kos, Štajner, Kouba - Beneš

BRANKY: 2. Sandr, 22. Henzl, 83. Beneš.

KARTY: 74. Abrahám, 88. Henzl.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

sedmihorky


NOVÉ MĚSTO P.S. - CHRASTAVA B 4:3 (1:1) 10.04.2016

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul A. - Stránský, Kopecký, Škarýd, Szpyt - Šipula, Vávra (75. Kverka), Jahoda, Ďuriš - Procházka, Bednář.

BRANKY: 16. Ďuriš, 51. Ďuriš, 90. Škarýd.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

PŘEKVAPENÍ 3 - JEDINÝ HOSTUJÍCÍ HRÁČ 06.04.2016

Jediným hostujícím hráčem hájícím Chrastavské barvy je chrastavský rodák Filip Henzl z FC Slovan Liberec. Přejeme hodně zdraví, síly a sportovních výkonů.

henzl

POZVÁNKA 4. KOLO 04.04.2016

Čtvrté kolo nabídne šlágr - první s druhým. Vyjíždíme na nejžhavější půdu do Sedmihorek, poprat se o tři body a pokusit se tam poprvé v historii zvítězit. Rezerva ve stejný čas nastoupí v Novém Městě pod Smrkem.

4kolo

CHRASTAVA B - NOVÁ VES 5:0 (1:0) 03.04.2016

Výhru Nové Vsi v předchozím kole 9:0 nad Stráží B přijali v Chrastavě s respektem a domácí raději vyrukovali do nedělního duelu s několika posilami z áčka. Dlouho to však nebylo znát. V 9. minutě šli 4 hostující hráči prakticky nerušeni na jednoho obránce, ale slibnou akci zakončil Lanc střelou vedle. Téměř celý poločas se pak hrála tvrdá kopaná, průběh byl vyrovnaný a šancí málo. Nicméně ve 44. se ze skrumáže prosadil Štajner a gólem do šatny poslal domácí do vedení. V 51. byl blízko ke zvýšení náskoku Procházka, gólman Marek zabránil takřka jistému gólu. V 55. však utekl po pravém křídle Sochor a jeho centr proměnil Bednář hlavou na 2:0. Po tomto gólu se hosté poněkud sesypali a zbytek utkání se odehrával v chrastavské režii. Chvíli se domácí předháněli v zahazování šancí: Bednář v 57. po centru ze strany netrefil prázdnou polovinu branky, v 58. Sochor v situaci 3 na 2 trefil nejbližšího protihráče a v 68. zazdil další přečíslení Abrahám. V 70. pálil Kos z 10 metrů do brankáře, ale vyražený míč Procházka dorazil do sítě – 3:0. V 73. běžel Procházka sám na gólmana a narval míč přímo do něj. V 77. utekl Abrahám, sám vnikl až do šestnáctky a hezkým dloubákem na zadní tyč zvýšil na 4:0. V 79. po úniku a přihrávce Sochora mířil Kouba v obrovské šanci vedle. O čtyři minuty později se však již Kouba v totožné situaci trefil mezi nohy brankáře a upravil na konečných 5:0. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

CHRASTAVA Kverka - Melichar, Šipula (64. Škarýd), Abrahám, Mareček (59. Szpyt) - Ďuriš (46. Kouba), Štajner (79. Čeřovský), Kos, Sochor - Bednář (59. Jahoda), Procházka.

BRANKY: 45. Štajner, 56. Bednář, 70. Procházka, 78. Abrahám, 83. Kouba.

KARTY: 23. Šipula.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

nováves

CHRASTAVA - BOZKOV 5:0 (2:0) 02.04.2016

Bozkov se zaměřil na bránění a dvacet minut mu hra zezadu vycházela. Domácí měli míč stále na svých kopačkách, ale Beneš ve 13. minutě neuspěl při svém blafáku při sóle. Ve 30. domácím vyšla akce Petra Rozmajzla, který našel hlavu Štajnera a ten vybídl volného Koubu ke skórování. Ve 33. Henzl se Štajnerem rozjeli kombinaci, kterou zakončil na 2:0 hlavičkující Beneš. Pak Chrastavští trochu zvolnili a soupeř začal dotírat. Zíka tak dvakrát musel předvést své aktivity při kvalitních ranách hostů. Brzy po přestávce zvýšil na 3:0 po samostatné akci Kouba a po přihrávce Rozmajzla se trefil Wolf. V dalším útoku Beneš vyškolil obranu, jenže radost mu zkazil bek na brankové čáře. V 77. byl ve vápně jasně stáhnut k zemi Beneš, sudí však penaltový zákrok nechtěl vidět. Zaslouženou výhru lepších domácích jistil po své akci Štajner. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Rozmajzl P. (78. Abrahám), Žemlička, Uzel, Henzl - Sandr (56. Wolf), Štajner, Rozmajzl M., Kouba - Beneš, Studnička (72. Bednář).

BRANKY: 30. Kouba, 33. Beneš, 53. Kouba, 58. Wolf, 79. vlastní.

KARTY: 34. Rozmajzl M., 69. Rozmajzl P., 73. Štajner, 80. Bednář.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

tjsokolbozkov

POZVÁNKA 3. KOLO 29.03.2016

Třetí kolo nabídne těžkého soupeře z Bozkova, který v loňském roce a sezóně loupil na Chrastavském hřišti 1:2, proto pojďme všichni společně hnát naše borce za nejlepším výsledkem. Neděle nabídne DERBY rezervy proti odvěkému rivalovi z Nové Vsi.

3kolo

SKALICE - CHRASTAVA 0:1 (0:0) 27.03.2016

Domácí zahájili proti vedoucímu týmu soutěže nebojácně a hned ve 2. minutě musel Zoul reflexivně zachraňovat při hlavičce Hanouška. Skalice hrála dobře, a tak první možnost Chrastavských přišla po čtvrt hodině. Po rohovém kopu Štajnera a Benešově ráně hlavou podržel domácí gólman Holek. Skalice hrála velmi bojovně, takže hosté měli s jejími hráči spoustu práce. Ve 24. minutě centr zleva olízl břevno chrastavské svatyně. Ve 36. přišla hrubá chyba chrastavského beka, ale Lebruška nabídnutou šanci pohrdl a koncovku vyřešil Zoul. Hned nato kontrovala Chrastava Koubovou střelou. Pak hosté vstřelili branku Benešem, ale pískal se po sporné situaci divný ofsajd a gól nebyl uznán. Skaličtí dál zaměstnávali Chrastavské a hodinu byli víc jak vyrovnanými partnery. V 61. se mohli hosté radovat, ale Beneš šanci neproměnil. V 79. vyslal Henzl pěkný centr zleva, jenže Studnička v šanci nepřesně hlavičkoval. Trápení Chrastavských pokračovalo až do předposlední minuty. To Michal Rozmajzl nasměroval centr na Uzla a jeho hlavička usměrnila míč konečně do brány. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Abrahám, Uzel, Melichar, Henzl - Sochor (57. Sandr), Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Beneš, Studnička (85. Rozmajzl P.).

BRANKY: 89. Uzel.

KARTY: 86. Henzl.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

skalice

HORNÍ ŘASNICE - CHRASTAVA 1:5 (0:1) 27.03.2016

Článek brzy.

CHRASTAVA Kverka - Čeřovský, Škarýd, Trakal, Urban (50. Stránský) - Wolf, Ďuriš, Vávra (60. Szpyt), Kos - Jahoda, Bednář.

BRANKY: 57. Urban.

KARTY: 15. Ďuriš, 51. Bednář, 61. Ďuriš, 70. Bednář, 72. Kos.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

SPONZORING AUTOBUS 22.03.2016

Generální sponzor a partner firma BOHEMIA Production s.r.o. bude opět sponzorovat výjezdová utkání.

bohemiaproductionRASPENAVA - CHRASTAVA 1:1 (0:0) 22.03.2016

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul A. - Szpyt (46. Čeřovský), Melichar, Škarýd, Stránský - Šipula, Vávra, Ďuriš, Kos - Procházka, Jahoda (68. Novák).

BRANKY: 84. Melichar.

KARTY: 26. Vávra, 40. Škarýd.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

POZVÁNKA 2. KOLO 21.03.2016

Druhé kolo připravilo pro náš A TEAM ranní nedělní velikonoční zápas ve Skalici. B TEAM si odfrkne sobotu v Horní Řasnici.

2kolo

CHRASTAVA - KOŠŤÁLOV 9:1 (3:0) 19.03.2016

První šanci měl domácí Beneš po centru Abraháma a hned ji na zadní tyči proměnil. Na druhé straně po rohu a hlavě Mečíře mohlo být srovnáno. Košťálov držel s Chrastavou krok a dost „kousal“. Byl to hostující Holovič, který nehlídán poslal centr trestuhodně vedle. V šanci byl pak opět Beneš na druhé straně, ale klidně mohl přihrát lépe postavenému Štajnerovi. Domácí tak podruhé skórovali v závěru, kdy brankáři vypadl míč z rukou a Sandr neměl problém. Za dvě minuty po krásném centru volejem překonal brankáře hostů Kouba. Po přestávce ostře centroval Henzl a hostující Mečíř si dal vlastence. Poté se z centru Štajnera trefil Beneš a po další uličce Štajnera Sochor. Za deset minut viděli diváci krásné góly: od půlky Štajner našel Koubu a ten poslal míč volejem do šibenice. Michal Rozmajzl přidal osmý zásah a po akci Sochor – Beneš se do vzduchu pověsil Wolf a hlavou vymetl spojnici. Desítku následně odmítl ve velké šanci Beneš a tak měli poslední slovo hosté, kterým vyšel brejk Janaty. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Abrahám (74. Rozmajzl P.), Uzel, Žemlička, Henzl - Sandr (71. Wolf), Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Beneš, Studnička (59. Sochor).

BRANKY: 7. Beneš, 39. Sandr, 42. Kouba, 55. vlastní, 58. Beneš, 63. Sochor, 72. Kouba, 74. Rozmajzl M., 79. Wolf.

KARTY: 69. Rozmajzl M.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

košťálov
PŘEKVAPENÍ 2 - PŘED STARTEM SEZÓNY 17.03.2016

Druhým překvapením je legionář David Sandr z 1.FK Příbram, který je dalším kmenovým hráčem Spartaku Chrastava a v bude v jarní části sezóny brousit pravou stranu zálohy. Přejeme hodně zdraví, síly a sportovních výkonů.

studnička

PŘEKVAPENÍ 1 - PŘED STARTEM SEZÓNY 17.03.2016

Před startem sezóny pro vás máme překvapení číslo 1. Naším novým kmenoným hráčem se stal Tomáš Studnička z týmu Víska, v minulosti oblekající dres Višňové. Tomáš je výborný útočník a chtěl by v jarní části sezóny gólově pomoci našim borcům. Přejeme hodně zdraví, síly a sportovních výkonů.

studnička

POZVÁNKA 1. KOLO 16.03.2016

Sezóna začíná již tento víkend. Přijďte podpořit naše borce v domácch utkáních prvního kola.

1kolo

NOVÝ KATALOG NIKE 2016/2017 13.03.2016

Je tu nový katalog produktů NIKE od našeho oficiálního sponzora NIKE EUROPE a firmy NETFOTBAL.CZ.

Katalog ke stažení ZDE.


katalog

ROZPISY NA JARNÍ ČÁSTI SOUTĚŽÍ 13.03.2016

Pod záložkou A TEAM a B TEAM naleznete již doplněné a aktualizované rozpisy na jarní části soutěží.

acko


becko

POKAL 1. KOLO - VÝSLEDKY 13.03.2016

První kolo poháru LKFS je za námi a zde je výsledkový servis.

pokal

POKAL 1: SK OSEČNÁ - TJ SPARTAK CHRASTAVA 2:9 (1:3) 13.03.2016

V prvním kole poháru jsme si poradili se sympatickým soupeřem z Osečné. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video naleznete ve videogalerii.


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


CHRASTAVA: Zoul M. - Abrahám (65. Rozmajzl P.), Žemlička (57. Vávra), Uzel, Henzl - Sochor (57. Ďuriš), Rozmajzl M., Štajner, Kos, Sandr - Beneš.

BRANKY: 8. Rozmajzl M., 21. Beneš, 34. vlastní, 49. Sandr, 60. Štajner, 65. Beneš, 77. Beneš, 80. Beneš, 84. Štajner.

KARTY: ČK: 29. Kos.

1pokal

MILNÍK 500 FANS POKOŘEN 08.03.2016

Toto pondělí jsme pokořili další milník - na FACEBOOKU máme již 500 FANS a jdeme dál.

fb500

POKAL LKFS - LOS 07.03.2016

skosečná

MOTIVACE PŘED STARTEM SEZÓNY 07.03.2016

JIŽ TENTO TÝDEN STARTUJEME. PRO NĚKTERÉ MOŽNÁ TO BYLA DLOUHÁ DOBA A ČEKÁNÍ NA OSTRÝ START. PRO NĚKTERÉ JE TO ZTRACENÁ MOTIVACE.

BUĎ SE ZAHOJÍME JAKO TÝM - NEBO SELŽEME JAKO JEDNOTLIVCI

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

TUTO SOBOTU

POKAL 1. KOLO 07.03.2016

Již tento víkend startuejeme ostrým zápasem v prvním kole POKALU LKFS proti sršňům z Osečné. Budeme chtít odčinit výsledky z posledních dvou zápasů proto přijďte v co největším počtu podpořit naše borce a hnát je za vítězstvím.

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

skosečná

SOKOL JABLONEC NAD JIZEROU - TJ SPARTAK CHRASTAVA 3:1 (0:1) 07.03.2016

Generálka na pohár a soutěž nevyšla podle představ, ale díky velké marodce, tento výsledek je výborný. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


CHRASTAVA: Zoul M. (46. Zíka) - Kopecký (30. Szpyt), Žemlička, Uzel, Henzl - Abrahám, Kos, Rozmajzl M., Ďuriš - Beneš, Studnička (5. Jahoda).

BRANKY: 11. Uzel

KARTY:

zápas

POZVÁNKA NA SEDMÉ A POSLEDNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 01.03.2016

Tento víkend nastupujeme v posledním přátelském utkání proti DIVIZNÍMU Jablonečku.

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

sokoljabloencndjizerou

FC NOVÝ BOR - TJ SPARTAK CHRASTAVA 1:1 (0:0) 27.02.2016

Tuto sobotu nastoupila Chrastava proti divizním borcům z Nového Boru.


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


CHRASTAVA: Zíka (46. Zoul M.) - Kopecký, Žemlička, Uzel, Abrahám - Sochor, Rozmajzl M., Henzl, Wolf (55. Melichar), Sandr - Řezka (60. Bednář).

BRANKY: 83. Henzl.

KARTY:

zápas

U NÁS SE DŘE - TADY JSI V CHRASTAVĚ! 23.02.2016

Trénink bolí, ale my chceme na jaře VÍTĚZIT, NIČIT a nenechávat pochybnosti!

!!! MY JSME SPARTAK !!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

POZVÁNKA NA ŠESTÉ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 22.02.2016

Tento víkend se náš A TEAM postaví proti diviznímu celku z Nového Boru.

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

fcnovýbor

ZIMNÍ TURNAJ HRÁDEK NAD NISOU 2016 22.02.2016

Zimního turnaje se letos v Hrádku nad Nisou zúčastnili pouhé 4 týmy. Chrastava B, Bílý Kostel B, Hrádek B a Václavice. Třemi vítězstvími se podařilo naší rezervě tento turnaj vyhrát bez ztráty bodu.


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


team

statistika

VÁCLAVICE - TJ SPARTAK CHRASTAVA B 1:9 (0:4) 22.02.2016

V poslením zápase zimního turnaje dokázala naše rezerva opět zvítězit a vyhrát celý turnaj.


CHRASTAVA B: Zoul. A (46. Kverka) - Šipula, Melichar, Škarýd, Mareček - Čeřovský (70. Kušnír), Ďuriš, Urban, Jahoda - Bednář (75. Novák), Procházka.

BRANKY: 5. Melichar, 9. Ďuriš, 16. Ďuriš, 24. Čeřovský, 54. Bednář, 75. Jahoda, 77. Škarýd, 80. Procházka, 90. Novák.

KARTY:

TJ DVŮR KRÁLOVÉ - TJ SPARTAK CHRASTAVA 0:3 (0:1) 21.02.2016

V sobotu náš A TEAM nastoupil proti diviznímu celku ze Dvora Králové. Po letní nadílce, jsme prohru vrátili soupeři vítězstvím. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


CHRASTAVA: Zoul M. (46. Zíka) - Kopecký (46. Abrahám), Žemlička, Uzel, Henzl - Wolf (46. Kouba), Rozmajzl M., Štajner, Sandr - Beneš, Studnička (60. Ďuriš).

BRANKY: 19. Beneš, 49. Štajner (z pen.), 80. Ďuriš.

KARTY:

zápas

POZVÁNKA NA PÁTÉ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 15.02.2016

Tento víkend náš A TEAM nastartuje v sobotu dopoledne proti diviznímu soupeři ze Dvora Králového, který nám v letním přátelském utkání uštědřil lekci z produktivity. V neděli nastoupí naše vítězná rezerva proti celku z Václavic.

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

tjdvůrkrálové

SLOVAN HRÁDEK B - TJ SPARTAK CHRASTAVA B 4:5 (2:1) 14.02.2016

I v druhém zápase zimního turnaje dokázala naše rezerva zvítězit. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.


CHRASTAVA B: Kverka (46. Zoul. A) - Stránský, Šipula 46. Škarýd), Kopecký, Mareček - Sochor (69. Čeřovský), Kos, Ďuriš (69. Uzel), Jahoda - Bednář, Procházka.

BRANKY: 34. Sochor, 55.Ďuriš, 64. Mareček, 70. Uzel, 87. Uzel.

KARTY:

zápas

TJ SOKOL STRÁŽ N.N. - TJ SPARTAK CHRASTAVA 0:15 (0:6) 13.02.2016

V sobotu 13.02.2016 odehrál náš A TEAM přátelské utkání proti sympatickému soupeři 1. A TŘÍDY ze Stráže nad Nisou. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


CHRASTAVA: Zíka (46. Zoul M.) - Abrahám, Žemlička, Uzel, Henzl - Sandr (46. Wolf), Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Beneš, Studnička.

BRANKY: 6. Beneš, 24. Kouba, 35. Beneš, 39. Kouba, 41. Sandr, 45. Rozmajzl M., 49. Beneš, 57. Beneš, 65. Beneš, 71. Studnička, 75. Kouba, 79. Beneš, 82. Beneš, 88. Studnička, 90. Henzl.

KARTY:

zápas

GENERÁLNÍ SPONZOR - JARNÍ SEZÓNA 12.02.2016

Náš generální sponzor firma BOHEMIA Production s.r.o. - poskytla sponzorský dar našemu A mužstvu do jarní sezóny v podobě sady nových 20 tréninkových míčů NIKE a sady nových rozlišovacích dresů. Vše ve spolupráci s naších dodavatelem firmou NETFOTBAL.CZ a NIKE EUROPE.

D Ě K U J E M E

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

sponzoring

SOCIÁLNÍ MÉDIA 09.02.2016

Ode dneška naleznete i náš profil na sociální službě INSTAGRAM, kam budeme postupně přidávat akční fotky, pozvánky na zápasy, zapovězená videa a fotbalové triky.

CHRASTAVA JE NA INSTAGRAMU

youtube


Další sociální služby - FACEBOOK, TWITTER a YOUTUBE

facebook twitter youtube

POZVÁNKA NA ČTVRTÉ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 09.02.2016

Tento víkend naše oba celky nastoupí v Hrádku nad Nisou. V sobotu A TEAM proti zástupci 1. A třídy Stráži nad Nisou. V neděli na Valentýna - svátek všech zamilovaných - nastoupí naše rezerva proti Hrádku nad Nisou B (v rámci zimního turnaje).

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

tjsokolstráž

BÍLÝ KOSTEL B - TJ SPARTAK CHRASTAVA B 3:5 (1:1) 06.02.2016

První zápas našeho širšího kádru proti Bílému Kostelu na zimním turnaji v Hrádku nad Nisou.


CHRASTAVA B: Zoul A. (46. Kverka) - Rozmajzl P (46. Uzel), Šipula, Melichar, Mareček - Sochor (67. Čeřovský), Kos, Vávra (65. Žemlička), Ďuriš - Jahoda, Procházka.

BRANKY: 38. Ďuriš (z pen.), 51. Ďuriš, 62. Uzel, 75. Kos, 86. Uzel.

KARTY:

ZPÁTKY DO MINULOSTI 05.02.2016

Dnes se podíváme zpátky do minulosti na to, jak se jezdilo výletnicky na zápasy a jací štramáci byli Chrastaváci.


zpátkydominulosti

PŘESTUP - MARTIN ZOUL 04.02.2016

Chrastavský rodák Martin Zoul hráč FC Slovanu Liberec - se stal oficiálně kmenovým hráčem Chrastavy.

Přejeme mnoho zdraví a výsledků.


MY JSME SPARTAK - přidej se k nám!


martinzoul

FK PĚNČÍN TURNOV - TJ SPARTAK CHRASTAVA 2:6 (0:4) 04.02.2016

Ve středu 03.02.2016 jsme v Lomnici nad Popelkou na umělé trávě odehráli třetí přátelské utkání proti diviznímu celku z Turnova, kterému jsme dlužili zářijovou prohru 1:5, a včera jsme ji výborným týmovým výkonem oplatili i s úroky. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video naleznete ve videogalerii.


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


CHRASTAVA: Zoul M. (46. Zíka) - Abrahám, Žemlička, Uzel, Henzl (46. Rozmajzl P.) - Sandr (46. Wolf), Rozmajzl M., Štajner, Kouba (46. Sochor) - Beneš, Studnička (46. Řezka).

BRANKY: 21. Beneš, 25. Štajner, 31. Štajner, 43. Uzel, 65. Štajner, 78. Beneš.

KARTY:

zápas

FINANČNÍ PODPORA Z ROZPOČTU LIBERECKÉHO KRAJE 03.02.2016

V rámci programu 3.4 Údržba, provoz a nájem tělovýchovných zařízení byl TJ Spartak Chrastava v roce 2015 podpořen z rozpočtu Libereckého kraje. Projekt „nákup energií pro provoz sportovišť“ byl podpořen částkou ve výši 70.000 Kč, což činí 16,33 % z celkových skutečných nákladů na energie.

Děkujeme za podporu sportu.


libereckýkraj

SOUSTŘEDĚNÍ BEDŘICHOV 01.02.2016

Naši hráči se zúčastnili od úterý 26.01. do soboty 30.01.2016 již tradičního zimního soustředění v Bedřichově, které proběhlo s finančním přispěním našeho sponzora. Soustředění se zúčastnili vesměs všichni hráči širšího kádru Chrastavy. Ráno se jezdilo na běžkách a odpoledne probíhaly dynamické silové tréninky pod vedením trenéra Petříka. Velké poděkování patří sponzorům firmě BOHEMIA Production s.r.o. a Petr Rozmajzlovi, dále kuchaři Františku Čálkovi a uklízecímu ďáblovi Petru Matuškovičovi. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

D Ě K U J E M E

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

soustředění

soustředění soustředění

POZVÁNKA NA TŘETÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 01.02.2016

Tuto středu nastoupíme proti diviznímu soupeři z Turnova, který nás na podzim porazil 5:1 a uštědřil nám lekci z produktivity. V sobotu nastoupí naše rezerva v tradičním zimním turnaji v Hrádku nad Nisou proti Bílému Kostelu B.

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

fkpěnčínturnov

ROWDIES NABÍDKA 26.01.2016

Vážení fanouškové a přátelé chrastavského fotbalu. Náš CHRASTAVA ROWDIES SHARK KLUB připravuje na start jarní sezóny sadu fanouškovských tričko dresů (viz. obrázek), kterými budou chtít reprezentovat náš klub a jednotu na všech utkáních.

CENA jednoho tričko-dresu je maximálně 400 Kč / kus, v případě objednání minimálně 10 kusů. Nyní už je celkem předobjednáno 7 kusů. Proto podpořte náš fanklub a objednejte si i vy váš TRIKOT a pojďme společně na jaře za vítězstvím.

Objednávky u Michala Bartoše na telefoním čísle: 606126464. Stačí nahlásit vaše jméno, velikost TRIKOTU a počet kusů.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

fanclub
fanclub

SPONZORSKÝ DAR - SOUSTŘEDĚNÍ 26.01.2016

V úterý 26.01.2016 odjíždí naši hráči na zimní kondiční soustředění. Hlavní sponzor Chrastavského týmu firma BOHEMIA Production s.r.o. věnuje dar v hodnotě 25 000 Kč na zimní soustředění v Bedřichově na Horo chatě.

D Ě K U J E M E

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

sponzorskýdar

FK BAUMIT JABLONEC jun. - TJ SPARTAK CHRASTAVA 1:5 (1:3) 23.01.2016

I druhý přátelský zápas proti Jablonecké Juniorce se vám vydařil na výbornou. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video naleznete ve videogalerii.


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


CHRASTAVA (1. poločas) Zíka - Kopecký, Žemlička, Melichar (28. Rozmajzl P.), Abrahám - Sandr, Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Beneš, Studnička.

CHRASTAVA (2. poločas) Zoul M. - Rozmajzl P., Kopecký, Žemlička, Bartoš - Sandr, Vávra, Henzl, Ďuriš - Studnička (47. Bednář), Jahoda.

BRANKY: 28. Štajner (z pen.), 34. Sandr, 39. Beneš, 46. Jahoda, 47. Studnička.

KARTY:

zápas

FINANČNÍ PODPORA Z ROZPOČTU LIBERECKÉHO KRAJE 18.01.2016

TJ Spartak Chrastava byl v roce 2015 finančně podpořen z rozpočtu Libereckého kraje v projektu „ TJ Spartak Chrastava – materiální vybavení oddílů“ . Tato dotace pomohla vybavit oddíly kopané, kolové, zápasu a volejbalu potřebným sportovním vybavením pro své pravidelné celoroční sportování mládeže a dospělých.


Dotace byla čerpána na materiální vybavení oddílů TJ Spartak Chrastava v roce 2015, a to:

1/ oddíl kopané - balony pro mládežníky, rozlišovací dresy, kloboučky, přenosná zeď pro střelbu na bránu.

2/ oddíl sálové cyklistiky – nákup dvou cyklistických kol, galusky, vidlice, míče na kolovou.

3/ oddíl zápasu – tréninková plachta.

4/ oddíl volejbalu – míče, síť, anténky, ukazatel skóre, měřič výskoku, kompresor na huštění.libereckýkraj

POZVÁNKA NA DRUHÉ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 18.01.2016

V sobotu 23.01.2016 nastoupíme do druhého přípravného utkání ve Mšeně proti juniorce Jablonce nad Nisou.

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

fkbaumitjablonec

FC SLOVAN LIBEREC - TJ SPARTAK CHRASTAVA 0:0 (0:0) 10.01.2016

Skvělý týmový výkon na hranici svých možností předvedla v sobotu 09.01.2016 Chrastava proti prvoligovému celku. Článek ze zápasu v pondělí. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video naleznete ve videogalerii.

Článek na stránkách: www.fcslovanliberec.cz


DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA PODPORU

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM


FC SLOVAN LIBEREC (1. poločas): Hladký – Sýkora, Pavelka, Shala, Hovorka, Mudra, Machuča, Bakoš, Delarge, Pokorný, Vůch.

FC SLOVAN LIBEREC (2. poločas): Koubek – Bláha, Coufal, Sýkora, Rabušic, Švejdík, Cal, Jefremov, Bartl, Bartošák, Kusič.

TJ SPARTAK CHRASTAVA Zoul M. (46. Zika) – Kopecký (71. Rozmajzl P.), Uzel, Žemlička, Henzl (86. Ďuriš), Wolf (46. Sochor), Rozmajzl M., Štajner, Kos (46. Abrahám), Kouba (82. Vávra) - Beneš (65. Řezka).

BRANKY:

KARTY:

zápas

vyloupeno

vyloupeno vyloupeno

Ligový kádr trenéra Jindřicha Trpišovského si nedokázal poradit s lídrem krajského přeboru a ani jednou nepokořil jeho gólmany. Naopak pro Chrastavské to je vítaný dopink před jarní částí krajského přeboru, z něhož se chce odrazit k divizním výšinám. Liberec poslal do hry 21 hráčů, Chrastava o dva méně. Novými tvářemi Trpišovského výběru byli Vůch, odchovanec Ondřej Bláha a Kusič, za hosty nastoupil Filip Henzl, aktuálně hráč liberecké juniorky. Liberec byl pochopitelně aktivní a v úvodu gólman Zoul dvakrát zakročil proti střelám Sýkory a Shaly. Hosté odpověděli centrem Kopeckého, po němž šel za přispění libereckého zadáka k zemi Štajner. A klidně to měla být penalta. Později přišel závar před chrastavskou brankou, kdy Shala v tutovce mohl slavit, ale proti byl obětavý zákrok Henzla na čáře. Chrastava nehrála vůbec špatně, dokázala kombinovat, držela míč a nebyl to žádný ustrašený výkon. Ve 25. minutě musel liberecký brankář Hladký zachraňovat při hlavičce Michala Rozmajzla. Liberec se dostával do útoku, jenže následná střelba byla hodně nepřesná. Ve druhé půli až na Sýkoru kompletně jiný Slovan navyšoval převahu a bylo to prakticky na jednu branku. Ale opět ta koncovka. Rabušic, Sýkora i Švejdík neměli přesnou mušku, Bartla zastavil včasný výběh gólmana Ziky, jehož jednou také zachránilo břevno při střele Bartla. V 74. se mohla pískat penalta proti hostům, kdy se liberecký hráč ocitl za přispění obránce na zemi. Avšak ani tentokrát dobrý sudí Ginzel neposoudil zákrok jako faulový. Organizovaná a dobře připravená Chrastava tak dokráčela k historickému úspěchu. „Chtěli jsme Liberec napadat od začátku a stále se posouvat," prozradil úspěšnou taktiku chrastavský trenér Petr Rozmajzl, který chválil výborný kolektivní výkon proti ligistům.

POZVÁNKA NA PRVNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ 04.12.2015

V sobotu startujeme nový rok 2016 a jarní část soutěže prvním přípravným utkáním proti Slovanu Liberec.

DORAŽ I TY!!!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

fcslovanliberec

POSLEDNÍ FOTBÁLEK 30.12.2015

Ve středu 30.12.2015 se v Chrastavě na umělce konal již každoroční tradiční poslední fotbálek. Zúčastnit se mohl kdo koliv z řad, hráčů, fanoušků a přátel fotbalu. Děkujeme vám za účast a do nového roku ořeje všem hodně zdravíčka.

Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

poslednífotbálek


Video:

POZVÁNKA NA POSLEDNÍ FOTBAL V ROCE 2015 25.12.2015

Tímto bychom chtěli pozvat všechny naše hráče, fanoušky, podporovatele, starou gardu, rodiče a lidi, kteří mají rádi fotbal. Ve středu (den před Silvestrem) 30.12.2015 od 14:00 se bude na umělé trávě konat poslední přátelský fotbálek všech zúčastněných.

DORAŽ I TY!!!

Přijďte se rozloučit se starým rokem a potkat své známé i sportu. Všichni jsou srdečně zváni. Můžete se zapojit aktivně i pasivně.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

poslední fotbálek

GENERÁLNÍ SPONZOR FIRMA BOHEMIA PRODUCTION S.R.O. 25.12.2015

Tímto bychom chtěli na konci roku poděkovat našemu generálnímu sponzorovi firmě BOHEMIA Production s.r.o., která na konci roku zainvestovala dvě položky:

- nový bojler do objektu šaten

- vybavení posilovny

DĚKUJEME

bohemia

bohemia bohemia

1. ETAPA POSILOVNY NA HŘIŠTI 25.12.2015

Abychom si dokázali zpříjemnit vánoční svátky a neseděli jen doma na zadku. Vrhli jsme se do práce a vlastními silami jsme se vrhli do budování posilovny na našem hřišti. Velké poděkování patří všem zúčastněným, kteří se první etapy bourání a stavění příček účastnili. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

1etapa

PŘÍPRAVA JARO 2016 14.12.2015

Předběžný rozpis přípravy pro jaro 2016. Časy a místa se mohou měnit. Proto sledujte náš web a FACEBOOK.

TRÉNINKY:

Pondělky - od 19:00 hala Chrastava - kruháče, Wassermani, posilování, kondice.

Středy - od 18:00 hřiště Chrastava - běhání, hřiště, práce s balónem.

Pátky - od 19:00 UMT Krásná Studánka - práce s míčem, střelba, hry.

Datum Čas Typ Místo
06.01. 18:00 trénink Chrastava UMT
08.01. 19:00 trénink Krásná Studánka UMT
09.01. 15:00 Chrastava - Slovan Liberec A Liberec
16.01.   volný termín  
23.01. 11:00 Chrastava - Jablonec n.N. JUNIORKA Mšeno
26.01.   soustředění Bedřichov
27.01.   soustředění Bedřichov
28.01.   soustředění Bedřichov
29.01.   soustředění Bedřichov
30.01.   soustředění Bedřichov
06.02.   volný termín  
13.02. 13:00 Chrastava - Stráž n.N. Hrádek UMT
20.02. 10:00 Chrastava - Dvůr Králové Lomnice
27.02. 13:00 Chrastava - Nový Bor Hrádek UMT
06.03.   Chrastava - Jablonec nad Jizerou Mšeno
12.03. 15:00 Chrastava - Hrádek n.N. Hrádek UMT

PF 2016 14.12.2015

PF 2016 - TJ Spartak Chrastava chce poděkovat a zároveň popřát všem svým fanouškům, sponzorům, podporovatelům, SOUPEŘŮM, sportovním nadšencům a přátelům zdravého sportu. Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2016 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Současně se těšíme na další společně prožité chvíle jak na hřišti, tak i mimo něj. VŠE NEJLEPŠÍ, hodně zdravíčka a úspěšný vstup do nového roku 2016 na všech frontách.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

chrastavapf2016

POZVÁNKA NA POSLEDNÍ FOTBAL V ROCE 2015 25.12.2015

Tímto bychom chtěli pozvat všechny naše hráče, fanoušky, podporovatele, starou gardu, rodiče a lidi, kteří mají rádi fotbal. Ve středu (den před Silvestrem) 30.12.2015 od 14:00 se bude na umělé trávě konat poslední přátelský fotbálek všech zúčastněných.

DORAŽ I TY!!!

Přijďte se rozloučit se starým rokem a potkat své známé i sportu. Všichni jsou srdečně zváni. Můžete se zapojit aktivně i pasivně.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

poslední fotbálek

GENERÁLNÍ SPONZOR FIRMA BOHEMIA PRODUCTION S.R.O. 25.12.2015

Tímto bychom chtěli na konci roku poděkovat našemu generálnímu sponzorovi firmě BOHEMIA Production s.r.o., která na konci roku zainvestovala dvě položky:

- nový bojler do objektu šaten

- vybavení posilovny

DĚKUJEME

bohemia

bohemia bohemia

1. ETAPA POSILOVNY NA HŘIŠTI 25.12.2015

Abychom si dokázali zpříjemnit vánoční svátky a neseděli jen doma na zadku. Vrhli jsme se do práce a vlastními silami jsme se vrhli do budování posilovny na našem hřišti. Velké poděkování patří všem zúčastněným, kteří se první etapy bourání a stavění příček účastnili. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

1etapa

PŘÍPRAVA JARO 2016 14.12.2015

Předběžný rozpis přípravy pro jaro 2016. Časy a místa se mohou měnit. Proto sledujte náš web a FACEBOOK.

TRÉNINKY:

Pondělky - od 19:00 hala Chrastava - kruháče, Wassermani, posilování, kondice.

Středy - od 18:00 hřiště Chrastava - běhání, hřiště, práce s balónem.

Pátky - od 19:00 UMT Krásná Studánka - práce s míčem, střelba, hry.

Datum Čas Typ Místo
06.01. 18:00 trénink Chrastava UMT
08.01. 19:00 trénink Krásná Studánka UMT
09.01. 15:00 Chrastava - Slovan Liberec A Liberec
16.01.   volný termín  
23.01. 11:00 Chrastava - Jablonec n.N. JUNIORKA Mšeno
26.01.   soustředění Bedřichov
27.01.   soustředění Bedřichov
28.01.   soustředění Bedřichov
29.01.   soustředění Bedřichov
30.01.   soustředění Bedřichov
06.02.   volný termín  
13.02. 13:00 Chrastava - Stráž n.N. Hrádek UMT
20.02. 10:00 Chrastava - Dvůr Králové Lomnice
27.02. 13:00 Chrastava - Nový Bor Hrádek UMT
06.03.   Chrastava - Jablonec nad Jizerou Mšeno
12.03. 15:00 Chrastava - Hrádek n.N. Hrádek UMT

PF 2016 14.12.2015

PF 2016 - TJ Spartak Chrastava chce poděkovat a zároveň popřát všem svým fanouškům, sponzorům, podporovatelům, SOUPEŘŮM, sportovním nadšencům a přátelům zdravého sportu. Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2016 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Současně se těšíme na další společně prožité chvíle jak na hřišti, tak i mimo něj. VŠE NEJLEPŠÍ, hodně zdravíčka a úspěšný vstup do nového roku 2016 na všech frontách.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

chrastavapf2016

SEHY CUP 2015 13.12.2015

V půlce prosince se již každoročně a tradičně koná v Chrastavské hale fotbalový turnaj SEHY CUP pořádaný Slávkem Sehnoutkou. I tento rok se hráči Chrastavy představili na tomto turnaji a to hned ve dvou různých týmech.

BÍLÝ BALET ve složení: Škarýd - Šipula, Wolf, Mareček, Vávra, Uzel, Kopecký, Urban, Smola. A tento tým dokázal celý turnaj vyhrát a získal první místo.

ŠTAJNY TEAM ve složení: Zoul A. - Rozmajzl P., Bína, Rozmajzl M., Štajner, Suk, Beneš. Tento druhý tým získal třetí místo na turnaji a ještě k tomu náš hráč pan Jakub "HATTRICK" Beneš získal individuální cenu pro nejlepšího střelce turnaje. Blahopřejeme.

POŘÁDÍ VÍTĚZŮ TURNAJE:
1. Bílý Balet
2. SEHY
3. ŠTAJNY TEAM
4. Bílý Kostel
5. REAL
6. AVAST
7. Young Boys Bern
8. Thunder Boys

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

sehycup

sehycup

ZIMNÍ PAUZA SKONČILA - ZIMNÍ PŘÍPRAVA ZAČALA 15.11.2015

Zimní pauza byla vyžívná a nechali jsme odpočinout naše nohy. V pátek už odstartovala příprava na jarní sezónu prvním tréninkem a brigádou.

Samozřejmě se jedná o vtip. Šli jsme si zaběhat a zastřílet na brankáře. Na konci tréninku jsme formou brigády všichni prosypali hřiště pískem, hlínou a travním semenem. Děkujeme za účast.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

brigáda

iPHONE - POZADÍ NA VÁŠ TELEFON 11.11.2015

Pod naší záložkou KE STAŽENÍ naleznete důležité dokumenty, přestupní lístky, logo našeho klubu pro grafiky a v neposlední řadě i dárek pro majitele telefonů od firmy Apple a fanoušky Spartaku Chrastava.

Zbrusu nová pozadí na:

iPhone 4/4S

iPhone 5/5S

iPhone 6/6S

iPhone 6/6S PLUS

iphone

STATISTIKA ZÁPASY B TEAM - PODZIM 2015 10.11.2015

Pod záložkou STATISTIKY naleznete údaje z uplynulé sezóny.

zápasy_b_team

PODĚKOVÁNÍ ROWDIES KLUBU A FANOUŠKŮM 10.11.2015

TJ Spartak Chrastava chce oficiálně poděkovat i našemu ROWDIES klubu, který vytvářel spolu s fanoušky výbornou atmosféru na každém zápase.

Chrastavští žraloci!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

ROWDIES

VÍTĚZSTVÍ CHRASTAVSKÝCH FANOUŠKŮ 09.11.2015

To, že máme skvělé a obětavé a výborné fanoušky, kteří jsou s námi v dobrém i ve zlém - TO VÍME. Ale nyní už je to i oficiální. Chrastaváci obsadili první příčku v návštěvnosti. Odkaz naleznete zde.

fanoušci

PODZIM 2015 09.11.2015

A TEAM

tabulkaa


B TEAM

tabulkab

CHRASTAVA B - ŽIBŘIDICE 4:1 (2:0) 09.11.2015

Proti poslednímu celku tabulky začali domácí podle očekávání aktivně a už v 6. minutě měl gól na noze Vodička. Žibřidičtí obránci mu v poslední chvíli míč ukopli. V 29. po rychlém brejku Mareček nahrál Jahodovi a ten nad ramenem brankáře poslal míč do sítě – 1:0. Po deseti minutách mohlo být srovnáno. Hosté podnikli útok po křídle a akci zakončili překonáním gólmana Zoula, jenže míč směřující do branky odkopl z brankové čáry vrátivší se Mareček. V 40. měl dobrou možnost chrastavský Procházka, jenž však namířil do gólmana a Peřina na Procházku v podobné situaci vyzrál i o dvě minuty později. V poslední minutě poločasu vsítil uklidňující druhý gól Chrastavy Vodička po přihrávce Ďuriše. Pět minut po přestávce si na přihrávku Procházky dobře naběhl Jahoda a zvýšil na 3:0. V 61. dal Ďuriš balon jak na stříbrném podnose Procházkovi, který však v jasné šanci netrefil mezi tyče. V 63. se ale již domácí mohli počtvrté radovat – Sochor vyslal Jahodu a ten střelou podél brankáře k tyči dovršil svůj hattrick. Hosté si připsali čestný úspěch v 69. minutě, kdy Kučera prošel z poloviny hřiště a z 20 metrů zavěsil na 4:1, což byl i konečný výsledek. I když se mohl ještě měnit – v 79. Jahoda sám před brankářem mířil do gólmana a v 86. nedal z malého vápna Vávra. Pohodový zápas Chrastavští zvládli, i když nemít Lukáše Jahodu – kdo ví…?

CHRASTAVA Zoul A. - Mareček, Uzel, Škarýd, Stránský - Ďuriš, Vávra, Doležal (46. Sochor), Vodička (62. Szpyt) - Jahoda (82. Krága), Procházka (66. Řezka).

BRANKY: 28. Jahoda, 45. Vodička, 50. Jahoda, 63. Jahoda.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

SHRNUTÍ SEZÓNY - PODZIM 2015 08.11.2015

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

Video z rozlučky naleznete ve videogalerii zde.

STATISTIKA ZÁPASY - PODZIM 2015 08.11.2015

Pod záložkou STATISTIKY naleznete údaje z uplynulé sezóny.

zápasy

DOCHÁZKA - PODZIM 2015 08.11.2015

Pod záložkou STATISTIKY naleznete údaje z uplynulé sezóny.

docházka

CHRASTAVA - FRÝDLANT 6:1 (4:0) 08.11.2015

Deset minut se čekalo na první gól. Ten přišel po Benešově akci, kdy se zbavil obránce a pak servíroval Štajnerovi. Hosté se dostali prakticky okamžitě do svojí šance, kdy na poslední chvíli zachraňoval před osamoceným frýdlantským hráčem Uzel. Domácí mají kvalitní kádr a za sedm minut po nádherné akci Kosa se Sochorem navýšil hlavičkující Beneš. Za další tři minuty převahu domácích proměnil ve třetí branku Sochor, který z hranice vápna špicarem prostřelil vše. Hosté bojovali a jejich možnost ze 35. minuty hasila obrana s brankářem. Chrastava však hrála dobře a po centru přidal čtvrtý gól Petr Rozmajzl hlavou. Vzápětí nastřelil jeho spoluhráč Kos tyčku. Po změně stran vybojoval na půlce míč Kouba a po spolupráci nechal zakončit Beneše do prázdné branky na 5:0. Frýdlant se snažil hrát a byla z toho krásná střela, která jen těsně minula tyč. Postupně se hra srovnala a Frýdlant dokonce vstřelil gól, který však kvůli ofsajdu neplatil. Hosté se dočkali za chvilku, kdy zahrál ve vápně rukou Uzel a z penalty vstřelil čestný úspěch Štrbák. Střelecký den zakončil svým hattrickem Jakub Beneš, který dorazil střelu Štajnera do břevna. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Rozmajzl P., Kopecký, Uzel, Abrahám - Sochor (72. Wolf), Rozmajzl M., Kos (54. Ďuriš), Kouba (80. Procházka) - Štajner, Beneš.

BRANKY: 10. Štajner, 19. Beneš, 21. Sochor, 39. Rozmajzl P., 52. Beneš, 84. Beneš.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

železnýbrod

železnýbrod

MOTIVAČNÍ ŘEČ PŘED POSLEDNÍM ZÁPASEM 05.11.2015

CO PRO NÁS ZNAMENÁ TÝM?

POSLECHNĚTE SI SAMI!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

POZVÁNKA NA POSLEDNÍ KOLO ROKU 2015 01.11.2015

O víkendu se obě naše mužstva ukáží naposled tento rok na domácím hřišti. A TEAM nastoupí proti soupeři z Frýdlantu a B TEAM vyzve favorizované Žibřidice.

slovanfrýdlantažibřidice

HEJNICE - CHRASTAVA 2:1 (2:0) 01.11.2015

Hned po šesti minutách se utrhl domácí David Neumann, kterého v úniku před brankou srazil gólman, a to jen za cenu žluté karty. Hrálo se však v jasné režii Chrastavy. Ale její borci nemohli překonat výborného Kantu v domácí bráně. Hejnice hrály disciplinovaně zezadu a jen občas zahrozily brejkovými situacemi. Zahazování šancí se hostům stalo osudným za půl hodiny, kdy Smola vyslal Koťátka a ten po úniku vstřelil první gól. Domácím jako by narostla křídla a za jedenáct minut bylo 2:0. Po trestném kopu, skrumáži a nečinnosti chrastavské obrany před brankou dorážel D. Neumann. Dál pokračovala převaha Chrastavských, ale stále bez potřebné koncovky. Nepočítaně akcí a podobný počet střel skončily na obraně a Kantovi. Domácí také při velké bojovnosti měli potřebné štěstí, které je drželo po celý zápas. V 52. Michal Rozmajzl trefil hejnickou tyč, jeho protějšek Smola po sóle pálil těsně vedle. Úspěšné bránění Hejnic dostalo jen jednou trhlinu, kdy se prosadil exligový Štajner. Hosté pak mocně útočili a domácím docházely síly. Přesto stálý tlak ustáli a po čase se mohli radovat ze tří bodů. Radost Hejnic nezkazilo ani napadení hráče po zápase chrastavským divákem. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Melichar (61. Kos), Žemlička (81. Rozmajzl P.), Uzel, Abrahám - Wolf (46. Sochor), Štajner, Rozmajzl M., Kouba - Řezka, Beneš.

BRANKY: 75. Štajner.

KARTY: Zíka.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

hejnice

GASSERVIS - CHRASTAVA B 0:4 (0:3) 01.11.2015

Domácí doplatili na tři vyloučení z minulého kola ze Stráže a potrestaní hráči citelně chyběli. Hosté přehrávali plynaře ve všech směrech a už v 5. minutě se po rychlém brejku ujali vedení zásluhou Ďuriše. Gasservis si potom vypracoval dvě situace, v nichž šli jeho hráči sami na gólmana, ale nevyužili jich a naopak kapitán hostů Vávra po dalším rychlém protiútoku zvýšil na dvougólový rozdíl. Dvě minuty před přestávkou domácí zastavili únik chrastavského útočníka faulem v šestnáctce, Dominik Ďuriš proměnil nařízenou penaltu a hosté šli do kabin s tříbrankovým náskokem. Do druhé půle domácí poněkud přeskupili sestavu a hráli lépe, obléhali branku soupeře, ale žádnou z šancí nedotáhli do konce. V 62. vykopl střelu Háziho z brankové čáry chrastavský bek, chvíli poté se Svinkovi před brankou zamotal míč… V 80. vypálil Szpyt do tyče a míč se poté odrazil od ramene brankáře Tošnera počtvrté do branky plynařů.

CHRASTAVA Zoul A. - Stránský, Škarýd, Trakal, Šipula (40. Szpyt) - Ďuriš, Vávra, Doležal (62. Žďárský), Jahoda (81. Krága) - Procházka (72. Novák), Mazánek (58. Urban).

BRANKY: 5. Ďuriš, 28. Vávra, 41. Ďuriš, 80. Szpyt.

KARTY: Stránský, Szpyt.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

MERCHENDISE - KALENDÁŘ NA ROK 2016 29.10.2015

Na poslední zápas, který se bude konat doma v sobotu 07.11.2015 proti Frýdlantu, chystáme uvedení nového kalendáře pro rok 2016. V kalendáři naleznete fotografie ze zápasů, oslav, fanoušků. Doporučujeme jako výborný vánoční dárek pro vaše blízké a příznivce chrastavského fotbalu.

Cena: 100 Kč

KALENDÁŘ

SPONZORSKÝ DAR - EMIL JUDA 29.10.2015

I mála pomoc a dar, je pro nás velká pomoc a dar. Chtěli bychom poděkovat panu Emilu Judovi našemu věrnému fanouškovi, který ze svého skromného důchodu přispěl do klubové kasy: 500 Kč.

DĚKUJEME

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 27.10.2015

Tento víkend odjíždí obě naše mužstva na poslední venkovní steč. A tým vyjíždí za kvalitním soupeřem do Hejnic. Rezerva se představí v Mníšku proti Gasservisu.

fkhejnicegasservis

CHRASTAVA B - VESEC 0:1 (0:1) 25.10.2015

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul A. - Stránský, Melichar, Škarýd, Abrahám - Sochor, Urban (46. Rozmajzl M.), Procházka, Wolf - Jahoda (60. Szpyt), Ďuriš (76. Mazánek).

BRANKY:

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

PRVNÍ LET NAD HŘIŠTĚM 24.10.2015

CHRASTAVA - ŽELEZNÝ BROD 4:0 (3:0) 24.10.2015

Domácí byli o poznání herně lepší a hned po šesti minutách po ose Štajner – Kouba zakončoval osamocený Beneš na 1:0. Další možnost domácího Wolfa vykopával Kotlár z brankové čáry. V 18. tři domácí hráči postupovali na jednoho obránce, ale Kouba šanci uspěchal. Pak domácí Beneš zužitkoval křížnou přihrávku a bylo 2:0. Až ve 32. minutě si bez problémů počínal Zoul při první střele hostů. Právě Zoul se později nedomluvil s obránci, naštěstí koncovka hostů šla přes něj i břevno. Ještě jednou v závěru pálil brodský útočník, to když Chrastava polevila. Přesto ještě ve 45. Beneš využil přesnou přihrávku Řezky na 3:0. Po změně stran se dál hosté celkem úspěšně a organizovaně bránili, při Benešově střele vynikl jejich gólman. Další možnost navýšit skóre mohl Štajner po rychlé akci, ale to změnil jen jediný střelec zápasu – Jakub Beneš. V 81. minutě nikým neatakován završil své i chrastavské střelecké hody. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Kopecký, Uzel, Žemlička, Melichar - Wolf (76. Vodička), Štajner, Rozmajzl M., Kouba (82. Kos) - Beneš, Řezka (58. Sochor).

BRANKY: 6. Beneš, 24. Beneš, 45. Beneš, 82. Beneš.

KARTY: Kouba.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

železnýbrod

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 19.10.2015

Tento víkend se oba naše celky představí na domácích hřištích. A tým bude v sobotu bojovat proti výbornému soupeři ze Železného Brodu a v neděli nastoupí naše rezerva proti borcům z Vesce.

fkželeznýbrodvesec

HEJNICE B - CHRASTAVA B 2:2 (1:0) 19.10.2015

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul A. - Stránský (60. Žďárský), Uzel, Škarýd, Šipula (68. Krága) - Wolf, Štajner, Kos, Sochor - Jahoda, Szpyt (46. Urban).

BRANKY: 54. Sochor, 84. Uzel.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

CHRASTAVA - VIŠŇOVÁ 5:0 (2:0) 19.10.2015

Domácí v okresním derby potvrdili roli lídra soutěže. Za sedm minut vyslal Žemlička nádherně Koubu, jehož chytrý lob přelétl gólmana Višňové na 1:0. Hostující gólman musel brzy střídat kvůli natrženému obočí a do role brankáře vstoupil útočník Studnička. Višňová zahrozila ve 24. minutě, kdy střela z vápna jen těsně minula branku. Domácí zase měli šanci Koubou, jehož střelu na poslední chvíli zblokoval bek. Hosté se dostali k velké šanci Soukupem, jenž však ve 41. minutě selhal. To na druhé straně prakticky hned po kombinaci skóroval podruhé Kouba. Po přestávce v 51. ještě Kouba odmítl hattrick, jelikož nastřelil tyč. Po hodině hry byl faulován Beneš a nařízenou penaltu sám proměnil. Za šest minut přišla druhá penalta, tentokrát za ruku. A opět se k ní postavil Beneš a proměnil ji. V 74. se prezentoval samostatnou akcí přes tři hráče mladý Wolf, ale křížnou střelu mu gólman krásně zneškodnil. V 81. vyslal dalekonosnou střelu domácí Melichar a brankář ji nadvakrát zneškodnil. Náhradní brankář Višňové však zápas nedochytal. V 88. ve vápně fauloval, byl vyloučen a ze třetí penalty zakončil vysokou výhru Chrastavy Jakub Beneš, autor hattricku. Zápas pak dochytal záložník Petr Soukup. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Kopecký, Melichar, Žemlička, Abrahám - Rozmajzl P. (61. Sochor), Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Řezka (67. Wolf), Beneš.

BRANKY: 6. Kouba, 42. Kouba, 60. Beneš (z pen.), 67. Beneš (z pen.), 87. Beneš (z pen.).

KARTY: Abrahám, Kouba.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

SPORTOVEC CHRASTAVY 2015 19.10.2015

V pátek 16.10.2015 se v chrastavském kině konalo každoroční vyhlášení soutěže SPORTOVEC Chrastavy. I letos jsme si odnesli dva krásné úspěšné zásahy, které byly vyústěním celoroční práce a dřiny.

V kategorii trenér a cvičitel se umístila naše trenérská dvojice Petr Rozmajzl a Josef Petřík na prvním místě.

V kategorii družstev se oddíl kopané mužů umístil také na krásném prvním místě.

DĚKUJEME MNOHOKRÁT ZA TUTO POCTU A BUDEME SE SNAŽIT NAŠE MĚSTO, OBYVATELE A FANOUŠKY REPREZENTOVAT, TAK NEJLÉPE JAK UMÍME!

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

JEDNO MĚSTO - JEDEN TÝM - JEDEN SEN

SPORTOVECCHRASTAVY

NOVÝ SPONZOR: 1. JIZERSKOHORSKÁ STAVEBNÍ 16.10.2015

Novým sponzorem a partnerem Chrastavského fotbalu se stala firma 1. Jizerskohorská stavební, která přispěla finančním darem na chod fotbalového oddílu v Chrastavě. DĚKUJEME ZA KAŽDÝ TAKOVÝTO DAR.

WEB společnosti: www.1jhs.cz

minidresíky

minidresíky

1. ETAPA: TRÉNINKOVÉ HŘIŠTĚ 15.10.2015

Děkujeme firmě BOHEMIA Production s.r.o. za realizaci umělého osvětlení na tréninkovém hřišti TJ Spartak Chrastava.

osvětlení

REKLAMA: www.sport-dresy.cz 12.10.2015

Firma SPORT-DRESY pana Lukáše Lorence z Broumova se stala oficiálním partnerem Chrastavské fotbalu. Přes tuto firmu jsme realizovali výrobu mini-dresíků.

www.sport-dresy.cz. Vřele doporučujeme i jiným týmům z Libereckého kraje.

minidresíky

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 11.10.2015

Tento víkend se naše áčko představí na domácím hřišti proti urputnému soupeři z Višňové. O tom, že je to Jiskra Višňová, napovídá, že v utkání se bude jiskřit. V neděli se poté naše béčko představí v Hejnicích.

jiskravišňováhejniceb

CHRASTAVA B - VIŠŇOVÁ B 2:2 (2:0) 11.10.2015

Utkání dvou rozdílných poločasů přinesl duel rezerv klubů krajského přeboru. V 10. minutě utekl po levé straně Sochor a naservíroval míč na hlavu Rozmajzla, který se nemýlil 1:0. V 19. se dostal do velice slibné koncovky Vodička, jeho pokus o obstřelení brankáře ale skončil kousek vedle tyče. Šest minut před pauzou višňovský Jan Koťátko, který si od začátku zápasu neustálým komentováním výroků rozhodčího koledoval o kartu, ji v 39. za výrok „To nebyl žádnej faul, jdi do pr…" dostal. A protože již předtím jednu viděl za podražení protihráče, musel jít předčasně pod sprchy. Přesilovku domácí bleskurychle využili, po rohovém kopu se trefil Urban hlavou na 2:0. Jenže o minutu později se síly na hřišti podivuhodně vyrovnaly. Chrastavský Vodička, jenž měl z 22. minuty žlutou za podražení, inkasoval druhou v 41. minutě z kuriózního důvodu rozhodčí si všiml, že nemá chrániče holení a potrestal hráče za hru bez povinného vybavení… Hosté se šest minut po přestávce radovali z gólu. Vágner 20 metrů od branky vypálil bodlem a míč skončil v Zoulově síti 2:1. Pak přišly kousky domácího útočníka Jahody. Nejprve v 54. minutě zcela sám překopl branku, potom v 61. nedokázal dopravit míč do branky ani ve chvíli, kdy brankář hostů již ležel na zemi… A v 75. přišel trest, když Labský prostřelil Zoula 2:2. V 84. spálil vyloženou šanci domácí Rozmajzl nedal z malého vápna. A když v 89. minutě Škarýdovu hlavičku z 5 metrů vytáhl Závůrka na roh, odvezli si Višňovští z Chrastavy cenný bod.

CHRASTAVA Zoul A. - Šipula, Žemlička, Škarýd, Stránský - Rozmajzl P., Kos, Vodička, Sochor - Jahoda (70. Szpyt), Mareček (17. Urban).

BRANKY: 10. Rozmajzl P., 40. Urban.

KARTY: Kos. ČERVENÁ KARTA: Vodička.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

MŠENO - CHRASTAVA 1:2 (1:2) 10.10.2015

Článek brzy. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Kopecký, Melichar (46. Žemlička), Uzel, Abrahám - Sochor (61. Wolf), Štajner, Rozmajzl M., Kouba - Řezka (90. Rozmajzl P.), Beneš.

BRANKY: 14. Beneš, 26. Kouba.

KARTY: Štajner. ČERVENÁ KARTA: Uzel.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

jiskramšeno

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 05.10.2015

Tento víkend vyjíždíme k dopolednímu utkání do Jabloneckého Mšena, které nám na konci minulé sezóny uštědřilo porážku. Proto máme co vracet. Pojeďte s námi opět ve velkém počtu a vytvořme Chrastavské choreo. V neděli pak nastoupí naše béčko proti borcům z Višňové.

jiskraměšenojiskravišňová

CHRASTAVA - DOKSY 9:1 (4:1) 04.10.2015

Přestože hrál první se třetím, skončil zápas málem desítkou! Ve stálé převaze byl domácí lídr jednoznačně lepší. Jen ve 12. minutě zahrozily Doksy hlavičkujícím hráčem. Chrastava pak zahrávala Štajnerem roh a Uzel hlavou otevřel brankový účet. Do úniku pak Štajner vyslal Beneše a bylo 2:0. Pak přišla akce na dotyk a na jejím konci střílel Beneš, jemuž brankář střelu vyrazil, ale již ne dorážku Řezky. Na 4:0 vybídl M. Rozmajzl Štajnera. Ke konci poločasu domácí lehce povolili a Doksy se dostaly k zakončení. Jednou Švec nikým neatakován z vápna netrefil, ale při dalším útoku fauloval za penaltu Uzel a Kukla dal čestný úspěch. Navíc si Kukla po rychlém kontru vylámal zuby na brankáři Zíkovi. V úvodu II. půle po dlouhém autu Beneš možnost nevyužil a navíc za tři minul zahodil i 100% šanci. Doksy odpověděly ranou Kukly do břevna. Domácí reagovali krásnou akcí, při níž Petr Rozmajzl našel Řezku a ten nechytatelně přidal pátý gól. Pak se prezentoval Štajner svoji typickou akcí přes vše, co mu stálo v cestě, ale míč mu vypíchl gólman. Poté přišla česká ulička Abraháma na Beneše, který si obhodil gólmana a pak elegantně zasunul na 6:1. Následovalo zkompletování hattricku Beneše, jemuž „namazal" na třetí úspěch bek svým odkopem. Po další z mnoha akcí Štajnera přišel jeho centr a Koubova gólová hlavička. Hosté ještě faulovali Petra Rozmajzla a z nařízené penalty dal devátý gól Štajner. Desátá branka se již nekonala, ale za jasný zápas si ji Chrastava zasloužila. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Rozmajzl P., Žemlička, Uzel, Abrahám - Wolf (62. Sochor), Štajner, Rozmajzl M., Kouba (78. Vodička) - Beneš, Řezka (74. Melichar).

BRANKY: 17. Uzel, 20. Beneš, 23. Řezka, 28. Štajner, 56. Řezka, 69. Beneš, 71. Beneš, 77. Kouba, 79. Štajner (z pen.).

KARTY: Uzel

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

tjdoksy

JABLONNÉ V.P. - CHRASTAVA B 4:3 (2:1) 04.10.2015

Od prvních minut šlágru kola bylo znát, že spolu bojují přední týmy soutěže. Hrálo se ofenzivně, útoky se střídaly na obou stranách. V úvodu domácí Knolle přestřelil z dobré pozice. Hosté zahrozili sérií rohových kopů, s nimiž si domácí obrana poradila. Po faulu na Hetvera hezky vypálil z přímého kopu Opršal, ale chrastavský brankář Kosař jeho ránu vyrazil. V 27. však již Opršal otevřel skóre, když Hetver si předtím pohrál s obranou hostů, obešel několik hráčů a přesně přihrál před branku. V 30. minutě posoudil rozhodčí souboj o míč mezi Štáfkem a Jahodou jako faul domácího kapitána a nařídil proti Jablonnému penaltu, kterou bezpečně proměnil kapitán hostů Aleš Vávra – 1:1. V poslední minutě poločasu ale získali penaltovou výhodu i domácí: Knolle zatáhl míč až do vápna a byl nedovoleně atakován. Pokutový kop brankář Kosař Vítu Šimonovi vystihl a vyrazil před sebe, ale domácí útočník se štěstím z dorážky napodruhé rozvlnil síť a Jablonné šlo do kabin s jednobrankovým náskokem. Na začátku druhé půle Kosař vyrazil nebezpečnou střelu Vojtěcha Šimona a takřka z protiútoku Chrastavští po chybě domácí obrany zásluhou Marečka vyrovnali na 2:2. V 60. se jinak výborný Kosař dopustil hrubky a Vít Šimon ji potrestal, Jablonné šlo potřetí v zápase do vedení. O pět minut později byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Olbrich a hosté v přesilovce vrhli všechny síly do útoku. Přitom však v 70. zapomněli na rychlíka Víta Šimona, jenž svůj sprint zakončil propálením gólmana a završením hattricku na 4:2. Chrastavě se ještě podařilo nadprůměrné utkání zdramatizovat. Po rohovém kopu a skrumáži před brankou domácí Černý nešťastně usměrnil míč do vlastní sítě a bylo 4:3. Závěr zápasu se odvíjel ve velmi nervózním duchu, hosté v početní převaze tlačili a doslova mleli defenzivu Jablonného, ale domácí nakonec obětavostí těsnou výhru uhájili a bodově se osamostatnili v čele tabulky. Velmi dobrému střetnutí by možná více slušela remíza, ale domácí Tatran byl tentokrát šťastnější.

CHRASTAVA Kosař - Mareček (79. Krága), Szpyt, Stránský, Novák - Jahoda, Škarýd, Mazánek, Urban - Vávra, Doležal.

BRANKY: 35. Vávra (z pen.), 51. Marček, 82. vlastní.

KARTY: Jahoda, Škarýd.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

VZPOMÍNÁME NA STANDU SVITÁKA 04.10.2015

V sobotu 03.10.2015 odešel z tohoto světa náš věrný fanoušek, který nevynechal jediný zápas a vždy s námi oslavoval. Stando vzpomínáme na tebe a včerejší výhra proti Doksům byla pro tebe.

standasviták

MINI-DRESÍKY 30.09.2015

mini-dresíky

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 30.09.2015

Tento víkend proti nám nastoupí borci od Mácháče, mají kvalitní tým a budou se chtít u nás ukázat. Proto přijďte opět v co největším počtu a vytvořte báječnou kulisu jako minulý víkend ve Velkých Hamrech. Ve stejný čas a den nastupuje naše rezerva v Jablonném v Podještědí.

tjdoksyajablonné

VELKÉ HAMRY - CHRASTAVA 0:8 (0:5) 28.09.2015

Od začátku to byla hra kočky s myší. Chrastava potvrzovala roli favorita a po deseti minutách domácí načal z trestného kopu Štajner. Lepší hosté pak předvedli akci Žemličky, který na půlce „udělal“ tři protihráče, našel Řezku a ten předložil Benešovi – 0:2. Ve 30. minutě domácí gólman špatně vykopl míč, který mu ze 40 metrů vrátil do branky Štajner. Další gólovkou pohrdl Beneš, ale za minutu si již věděl rady s přihrávkou Kouby. Jednoznačný průběh zápasu umocnil po rohovém kopu dorážkou Řezka na 0:5. Druhý poločas odstartoval Beneš přesnou ranou ze 35 metrů. Poté fauloval domácí Průcha pronikajícího Koubu a penaltu proměnil Štajner. Domácí hráli v celém zápase dost tvrdě, což odnesl Bednář, který byl na hřišti sotva pět minut a musel střídat. Ve stálé převaze pak jinak špatné Hamry prvně vystřelily v 81. minutě, ale pokus skončil na tyči. Kanonádu Chrastavy zakončil Kouba, který nasadil jesle gólmanovi. Chrastava mohla dosáhnout na desítku, ale dvě tutovky její hráči nevyužili. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Kopecký, Uzel, Žemlička, Abrahám - Wolf (64. Sochor), Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Beneš, Řezka (52. Bednář - 57. Rozmajzl P.).

BRANKY: 10. Štajner, 25. Beneš, 30. Štajner, 35. Beneš, 45. Řezka, 49. Beneš, 57. Štajner (z pen.), 85. Kouba.

KARTY: Kopecký, Abrahám, Wolf.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

fkvelkéhamry

CHRASTAVA B - JINDŘICHOVICE 0:3 (0:2) 28.09.2015

Domácí se tentokrát v nedělním utkání museli obejít bez posil z áčka, které ten samý den hrálo (a velmi úspěšně – 8:0!) krajský přebor ve Velkých Hamrech, ale přesto byli proti zdecimovaným Jindřichovicím favoritem. Vždyť na lavičku náhradníků nekompletních hostů musel usednout převlečený do dresu i sám prezident klubu Petr Forman! Nicméně zápas měl nečekaný vývoj. Dosavadní lídr tabulky hned v úvodu inkasoval od Vančury a hosté vedli. Potom Chrastavští sice měli šance, ale… Procházka v 15. minutě sám v šestnáctce špatně trefil míč a brankář Krause ho pohodlně lapil, Šipula pak z dobré pozice zprava přestřelil a další možnost spálil opět Procházka. Jindřichovičtí, dirigovaní exligovým Richardem Culkem na postu stopera, hráli s chutí při vědomí, že nemají co ztratit, a v 32. minutě přidali druhý gól. Domácí bek diletantsky rozehrál a Tichý nabídnutou příležitostí nepohrdl – 0:2. Druhý poločas se nesl ve znamení platonického tlaku Chrastavských, kteří však hráli bez nápadu, překopávali hřiště a byli čím dál nervóznější. Čtvrt hodiny před koncem ztratili míč na útočné polovině, hosté podnikli rychlý protiútok, Vig zakončil na 0:3 a senzace byla na světě. Jindřichovice už výsledek bez problémů udržely a odvezly si zlaté tři body, zatímco domácí spadli poprvé od třetího kola z prvního místa v tabulce.

CHRASTAVA Zoul A. - Šipula, Procházka (87. Krága), Szpyt, Vávra - Kos (45. Novák), Jahoda (87. Jůva), Melichar, Urban (30. Škarýd) - Stránský, Mazánek.

BRANKY:

KARTY: Šipula, Vávra.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 21.09.2015

Tento víkend vyjíždíme výjimečně v neděli na horkou půdu do Velkých Hamrů, kde jsme ještě nikdy nevyhráli. Pojeďte s námi prolomit tuto sérii a žeňte naše borce za vítězstvím. Ve stejný den nastupuje i naše rezerva proti borcům z Jindřichovic.

fkvelkéhamryajindřichovice

CHRASTAVA B - VRATISLAVICE 2:6 (1:4) 21.09.2015

Článek brzy.

CHRASTAVA Zoul M. (46. Zoul A.) - Šipula, Mazánek (46. Jahoda), Procházka, Szpyt - Wolf, Vávra, Kos, Bednář - Vodička (35. Sochor), Mareček.

BRANKY: 26. Bednář, 52. Jahoda.

KARTY: Šipula, Vávra, Kos, Jahoda.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

CHRASTAVA - LOMNICE N.P. 3:2 (2:0) 20.09.2015

V oboustranně pohledném fotbale se prosadili jako první domácí. Hezkou akci Štajnera zakončil Jakub Beneš. Hosté odpověděli Heřmanským, který však zblízka odmítl vyrovnat. Lomnice pak kopala trestný kop Tvrdým a jeho ránu do šibenice skvěle vyrazil Zíka. V 19. minutě měli hosté třetí tutovku, ale opět Heřmanský nebyl přesný. Zato domácím protiútok vyšel skvěle a Beneš vybídl Michala Rozmajzla na 2:0. Hra byla vyrovnaná, ale perfektní bomba domácího Abraháma měla skončit gólem. Také ve druhém poločase hosté ohrožovali nepříjemně domácí bránu. V 54. hlavičkující hráč vyloženě zahodil tuto šanci. V 66. sice domácí vstřelili třetí branku, ale ta nebyla uznána pro údajný ofsajd. Chrastava byla zřejmě nekoncentrována, protože okamžitě poté inkasovala, když se po trestném kopu hlavou trefil Šteffan. Další příležitost hosté nasměrovali do tyče. Na druhé straně unikl Řezka, jehož výtečně vychytal hostující gólman. V 82. lišák Štajner nasměroval roh na nabíhajícího Uzla a bylo 3:1. Jenže hosté hráli dál a po dorážce Gaubmana bylo 3:2. V nervózním závěru si Chrastava už náskok uhlídala. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Kopecký, Uzel, Žemlička, Abrahám - Rozmajzl P. (88. Kos), Rozmajzl M., Štajner, Sochor (58. Wolf) - Beneš, Bednář (69. Řezka).

BRANKY: 4. Beneš, 18. Rozmajzl M., 82. Uzel.

KARTY: Kopecký, Rozmajzl M., Štajner.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

fklomnicenadpopelkou

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 15.09.2015

Tento víkend se obě chrastavská mužstva představí na domácím hřišti. V sobotu přijďte podpořit áčko proti borcům z Lomnice. A v neděli přivítá naše béčko nedalekého soupeře z Vratislavic.

fclomnicenadpopelkouvratislavice

STRÁŽ N.N. B - CHRASTAVA B 2:4 (2:2) 14.09.2015

Článek brzy.

CHRASTAVA Kverka - Rozmajzl P., Šipula, Mazánek, Szpyt (46. Stránský) - Wolf, Štajner, Sochor, Urban (61. Žďárský) - Mareček (81. Škarýd), Jahoda.

BRANKY: 18. Wolf, 37. Sochor, 66. Jahoda, 86. Štajner.

KARTY: Jahoda

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

ČESKÁ LÍPA - CHRASTAVA 0:4 (0:2) 13.09.2015

Hosté začali zhurta. Už v 2. minutě vystihl Beneš nepřesnou rozehrávku Lípy, ale svou šanci neproměnil. V 6. však již šla Chrastava do vedení. Po Benešově pokusu dorážel hlavou do sítě Petr Rozmajzl. V 9. minutě šli na českolipskou branku Beneš s Bednářem, ale akci překombinovali. Ve 12. se poprvé dostali ke střeleckému pokusu domácí, ale hlavička nebyla úspěšná. Na druhé straně pak Štajner vybídl uličkou Melichara, který však zakončil těsně vedle. Tři minuty před přestávkou si na přihrávku P. Rozmajzla zleva naběhl Beneš a Chrastava šla do kabin s dvougólovým náskokem. Po změně stran hosté přestáli sérii českolipských rohových kopů a v 55. to bylo po přihrávce Štajnera na Bednáře už 0:3. V 68. nevyužili stoprocentní šanci domácí. Poté se hra přiostřila a sudí musel rozdat několik žlutých karet. V závěru nejprve Beneš nevyužil své sólo od poloviny hřiště, ale v 88. uzavřel na konečných 0:4 střídající Kos. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Kopecký, Uzel, Melichar (62. Ďuriš), Abrahám - Rozmajzl P., Rozmajzl M., Štajner, Sochor (83. Kos) - Bednář, Beneš.

BRANKY: 6. Rozmajzl P., 42. Beneš, 55. Bednář, 88. Kos.

KARTY: Uzel, Bednář.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

aresanlčeskálípa

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 10.09.2015

Tento víkend vyjíždí náš A tým na půdu do České Lípy, kde jsme v loňské sezóně utrpěli ostudnou prohru, proto pojeďte s námi a buďte naším hnacím motorem. V neděli vyjíždí bojovat naše rezerva do Stráže nad Nisou.

arsenalčeskálípastrážnnb

FINÁLE POHÁRU OFS: VESEC - CHRASTAVA B 2:4 (1:2) 10.09.2015

Okresní fotbalový pohár 2015 zná svého držitele. Po středečním finále, hraném před velmi dobrou diváckou kulisou, se jím stalo vedoucí mužstvo přeboru okresu Spartak Chrastava B, které potvrdilo svou současnou dobrou formu i ve Vesci a po výhře 4:2 převzal jeho kapitán Aleš Vávra do svých rukou trofej. Nicméně do krajského poháru 2016 postupuje poražený finalista Slovan Vesec, neboť Chrastavu bude v této soutěži reprezentovat její áčko.

Hosté přijeli s několika hráči ze širšího kádru A-mužstva a na průběhu to bylo zpočátku znát, vesecké protivníky točili jako na kolotoči. V 18. minutě dostal Bednář míč za obranu domácích a svou šanci proměnil 0:1. Vypracované akce Chrastavy Vesečtí těžko bránili a v 25. inkasovali podruhé, tentokrát byl autorem branky Kopecký. Do poločasu ale Vesec dokázal částečně vyrovnat hru a když v 35. minutě Buchner pronikl do pokutového území ze strany, podařilo se mu prostřelit gólmana a snížit na 1:2. Tři minuty po změně stran to pro domácí vypadalo ještě lépe, jelikož Vlach vyrovnal na 2:2 a přišly i šance na otočení skóre. V 53. však dostalo jinak velmi vydařené finále nepříjemnou kaňku v podobě vážného zranění domácího Jakuba Buchnera (otočené koleno). Domácí byli po této nešťastné události několik minut jako opaření a v 67. Bednář dostal Chrastavu znovu do vedení. Ve snaze o vyrovnání potom Vesečtí otevřeli hru a v 77. toho Chrastavští využili k rychlému brejku a čtvrtému gólu, kterým Wolf prakticky rozhodl. Celkově byli hosté na hřišti sebevědomější a potvrdili svou kvalitu, takže z okresního poháru se mohli radovat zaslouženě.

CHRASTAVA Kosař - Šipula (78. Szpyt), Kopecký, Mazánek, Abrahám - Wolf, Vodička (46. Sochor), Vávra, Ďuriš (67. Urban) - Bednář, Jahoda (60. Stránský).

BRANKY: 18. Bednář, 25. Kopecký, 67. Bednář, 77. Wolf.

KARTY: Stránský.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

finálepoháru

POZVÁNKA NA FINÁLE POHÁRU OFS 07.09.2015

Tuto středu vás zveme do Vesce na finále OFS poháru.

finálepoháru

CHRASTAVA B - NOVÉ MĚSTO P.S. 7:3 (3:0) 07.09.2015

Domácí si byli vědomi, že v roli lídra soutěže hrají s posledním týmem tabulky a tak na něj doslova vlétli. První gól padl již v 8. minutě – brankář Kocourek vyrazil střelu před sebe a Bednář dokopl do sítě. Z podobné situace zvýšil v 16. Rozmajzl na 2:0. Nové Město se ale v dalším průběhu ukázalo ne jako obětní beránek, ale jako docela schopný tým, jen provázený notnou dávkou sportovní smůly. V 20. minutě šli hostující hráči sami na brankáře Kverku, který první střelu vyrazil a dorážka, na kterou by asi neměl, směřovala těsně vedle. V 28. v jasné pozici překopl branku Šindler a v 29. se po trestném kopu vyznamenal domácí gólman. Pořekadlo „nedáš – dostaneš" se v tomto případě vyplnilo, protože v 31. po útoku z pravé strany a centru ke vzdálenější tyči zakončil Sochor na 3:0 pro Chrastavu. Tři minuty po změně stran zahájil Dominik Ďuriš své velké představení, vydařenou ranou z 20 metrů k tyči zvýšil na 4:0. V 49. se poprvé dočkali hosté, dorážka V. Černého znamenala snížení na 4:1. Útočný fotbal pokračoval, v 52. domácí Řezka mířil ze dvou metrů vedle branky… V 70. se ale povedl výstavní „přímák" do šibenice Ďurišovi a bylo to 5:1. Hosté opět zareagovali a znovu to byl Václav Černý z obdobné situace jako při prvním gólu – 5:2. Při tomto gólu již nelovil míč ze své sítě Kverka, ale jeho náhradník Zoul, neboť brankář Kverka musel odstoupit kvůli pochroumanému kolenu. V 74. Ďuriš završil hattrick a aby mu to nebylo málo, přidal v 77. svůj čtvrtý a chrastavský sedmý gól. Dál už 16letému střelci štěstí nepršelo (ač lilo jako z konve), protože svou další jasnou šanci nevyužil, podobně jako v 81. jeho spoluhráč Novák. Poslední slovo tak měl v 90. minutě novoměstský Kolenkár a zkorigoval konečný stav na 7:3.

CHRASTAVA Kverka (63. Zoul) - Rozmajzl P, Šipula, Mazánek, Stránský (46. Szpyt) - Wolf, Kos, Ďuriš, Sochor (60. Urban) - Bednář (46. Novák), Řezka (77. Škarýd).

BRANKY: 8. Bednář, 16. Rozmajzl P., 31. Sochor, 48. Ďuriš, 70. Ďuriš, 74. Ďuriš, 77. Ďuriš.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

CHRASTAVA - SEDMIHORKY 1:0 (0:0) 06.09.2015

V boji o samé čelo tabulky dvou neporažených celků byla Chrastava viditelně lepší a hosté hodně důrazní. Sedmihorky potvrzovaly nejlepší defenzivu v soutěži, která ve třech zápasech neinkasovala. Hosté ale drželi čisté konto díky mizerné mušce domácích. Hned v 1. minutě Štajnerův lob vystihl gólman a Beneš našel jen boční síť. Jasně lepším domácím chybělo fotbalové koření, proti byl také výborný Špína v brance. Kolem 25. minuty se hra vyrovnala, přesto Beneš promarnil další šanci. Hosté se osmělili první střelou ve 28., ale kočičí zákrok Zíky byl perfektní. Po skrumáži před hostující bránou minul Abrahám konstrukci jen o centimetry. Hosté odpovídali na šance tvrdou hrou a většinou zákroky nebyly moc trestány. Hned po přestávce zahodil domácí Řezka šanci po brejku a další šance Chrastava zahazovala jako na běžícím pásu. Zejména Beneš a Kouba. Navíc byl Benešovi upřen zcela regulérní gól v 56. Domácí se dočkali v 68. minutě, a to po faulu. Nařízenou penaltu si vychutnal Jiří Štajner a nikdo nepředpokládal, že to bude jediná trefa zápasu. Ve velešanci byli Michal Rozmajzl a Beneš. Tvrdě hrající Sedmihorky byly pak v závěru potrestány červenou kartou po faulu Špíny a nervózní závěr zápasu již domácí ukočírovali. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zíka - Kopecký, Žemlička (77. Melichar), Uzel, Abrahám - Sochor (90. Vodička), Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Bednář (46. Řezka), Beneš.

BRANKY: 68. Štajner (z pen.)

KARTY: Uzel, Rozmajzl M..

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

sksedmihorky

PŘ.: TURNOV - CHRASTAVA 5:1 (2:0) 03.09.2015

Článek brzy.

CHRASTAVA 1. poločas Zíka - Rozmajzl P., Kopecký, Žemlička, Melichar - Sochor, Rozmajzl M., Štajner, Wolf, Ďuriš - Bednář.

CHRASTAVA 2. poločas Kverka - Rozmajzl P. (60. Mareček), Melichar (55. Kopecký), Žemlička, Abrahám - Vodička, Kouba, Vávra, Ďuriš - Bednář (80. Jahoda), Beneš.

BRANKY: 58. Beneš.

POZVÁNKA NA TUTO STŘEDU 01.09.2015

Tuto středu v rámci tréninku odehrajeme přátelské utkání proti Diviznímu Turnovu.

fkturnov

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 31.08.2015

Tento víkend se oba naše celky představí na domácích hřištích. A tým se bude rvát o čelo tabulky se Sedmihorkami, a B tým ve stejné pozici bude chtít oplatit porážku Novému Městu z léta.

fksedmihorkyanovéměstopodsmrkem

BOZKOV - CHRASTAVA 2:4 (0:1) 29.08.2015

Od začátku byli Chrastavští aktivní a po rohu Štajnera a prodloužené hlavičce Beneše zakončil hlavičkující Bednář na 0:1. V další šanci po centru Kouby střílel nepřesně zblízka Bednář. Chrastava ovládla hru a Michal Rozmajzl z trestného kopu protáhl gólmana domácích. Po trestném kopu Štajnera zahráli domácí rukou, ale penalta z toho nebyla. Bozkov se představil v první šanci po půlhodině, kdy byl smělý Havel. Velkou příležitost spálil M. Rozmajzl, který ze čtyř metrů hlavičkoval sám před gólmanem mimo. Chvíli před poločasem se dostal do obrovské šance Bednář, ale jeho hlavička gólová nebyla. Po přestávce byly oba týmy sice aktivní, ale vše končilo před vápny. V 58. minutě brankář Zoul rychle rozehrál na Koubu a ten vyzval Sochora ke skórování. 0:2. Vzápětí přišel třetí chrastavský úder, po rychlé akci Michala Rozmajzla se Sochorem zakončil Bednář. Domácí přesto zápas nevzdali, i když často bojovali s pomocí dost zákeřných zákroků. Stále šli do útoků, a tak mohla Chrastava útočit do otevřené obrany. V 72. minutě musel hostující Zoul zachraňovat při brejku, ale kapituloval za pár minut z penalty za faul obránce. Bozkov se chytl a po samostatné akci Bejdy zdramatizoval závěr na 2:3. Hostům z toho dost zatrnulo a domácí za každou cenu chtěli srovnat skóre. Jejich hodně důraznou snahu ukončil lišák Štajner z trestného kopu v nastaveném čase. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul M. - Kopecký (90. Řezka), Uzel, Žemlička, Abrahám - Vodička (46. Sochor), Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Bednář (61. Rozmajzl P.), Beneš.

BRANKY: 8. Bednář, 58. Sochor, 59. Bednář, 90+3 Štajner.

KARTY: Rozmajzl M., Sochor.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

tjsokolbozkov

NOVÁ VES - CHRASTAVA B 1:2 (0:0) 29.08.2015

V Nové Vsi se odehrál bojovný zápas, oba celky hrály na výhru. Hosté ze začátku domácí celek přitlačili. Střela Ďuriše z rohu velkého vápna byla tečována na roh, v 21. nastřelil Jahoda tyč! V 39. zasáhl Dobiáš v poslední chvíli při Kosově úniku, Ďuriš pak mířil těsně mimo a Jahoda po chvíli nedal tváří v tvář brankáři. Převaha Chrastavy pokračovala i po přestávce, ale v 58. šla do vedení Nová Ves. Rohový kop na zadní tyč vrátil Novotný před branku a nehlídaný Dobiaš otevřel skóre. Hosté toužili po vyrovnání. Aktivní Ďuriš trefil v 65. minutě břevno a o čtyři minuty později týž hráč po trestném kopu ze strany doklepával do sítě. Od stavu 1:1 hra oboustranně znervózněla. V 79. minutě domácí Martínek dohrál souboj zezadu, obdržel žlutou kartu a protože byla už jeho druhá, musel předčasně pod sprchy. Nová Ves chtěla i v oslabení vsítit vítězný gól. Bartůněk v 80. minutě obehrál obránce, ale Kverka jeho šanci vychytal. Nakonec hostům vyšel v 90. jeden z protiútoků a střídající Novák z něj vsítil vítězný gól pro hosty.

CHRASTAVA Kverka - Šipula, Mazánek, Melichar, Szpyt (58. Škarýd) - Vávra, Kos (70. Urban), Mareček (88. Stránský), Jahoda - Ďuriš, Žďárský (58. Novák).

BRANKY: 69. Ďuriš, 90. Novák.

KARTY: Vávra, Ďuriš.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 27.08.2015

Tuto sobotu vyjíždí oba naše celky k venkovním utkáním. A tým se bude rvát o body v Bozkově a rezerva pojede do Nové Vsi.

tjsokolbozkovanováves

SEMI-FINÁLE POHÁRU OFS: VIŠŇOVÁ B - CHRASTAVA B 4:5 (2:4) 27.08.2015

Višňová v zápase, hraném „nahoru dolů" s množstvím rušných situací před oběma brankami, opět doplatila na spalování vyložených šancí, podobně jako v neděli v přeboru s Gasservisem. Zápasu by slušela spíše remíza, ale Chrastavští byli efektivnější. Pět z devíti vstřelených gólů bylo velmi laciných. První příležitost měl v 5. minutě domácí Štrbák, který dostal do pokutového území přihrávku od Vágnera, ale jeho střelu k tyči brankář Zoul vyrazil na roh. Na druhé straně Kouba nahrál do dobré pozice Šipulovi, jemuž v poslední chvíli ukopl míč Mrázek. V 7. minutě dlouhý výkop Závůrky obránci hostů podběhli a Koťátko tváří v tvář brankáři proměnil 1:0. Už za dvě minuty ale bylo vyrovnáno, když Szpyt se přesně trefil z 20 metrů. Svého spoluhráče napodobil ve 21. kapitán hostů Vávra a rovněž střelou ze střední vzdálenosti upravil na 1:2. Ve 23. dostal domácí Štrbák přihrávku za obranu, brankář Zoul vyběhl mimo pokutové území, ale Štrbák byl u míče dřív, obhodil gólmana a do prázdné branky vyrovnal na 2:2. Gólovým hodům první půlhodiny nebyl konec. V 26. vypálil chrastavský Kouba, Závůrka vyrazil míč před sebe a Řezka dorazil do sítě 2:3. V 30. minutě po rohu Labského trefil višňovský Štrbák hlavou tyč. V 35. Řezka přešel přes tři domácí hráče a střelou k tyči zvýšil chrastavské vedení na dvougólové 2:4. V 43. domácí Žežulka odcentroval od brankové čáry na malé vápno, kde zcela volný Koťátko zamířil hlavou nad břevno odkryté branky… V 45. po trestném kopu Labského hlavičkoval Koťátko k tyči, kde Zoul stačil konečky prstů vytáhnout balon na roh. Po změně stran Závůrka vyrazil těžkou ránu Kouby z hranice šestnáctky. Na druhé straně Zoul v 48. vytěsnil míč po střele Labského a totéž zopakoval v 49. při pumelici Vágnera. V 58. Zoul vyrazil míč po přímém kopu Machka k tyči a z dorážky mířil Štrbák vedle. V 61. střídající chrastavský Mareček ideálně uvolnil Řezku, který završil hattrick a dostal hosty už do tříbrankového náskoku 2:5. Višňová ale nesložila zbraně ani za tohoto stavu a ještě dokázala duel zdramatizovat. Bufák dorazil v 63. vyražený balon z malého vápna do branky a bylo to 3:5. V 64. Koťátko sám před brankou nastřelil gólmana. V 70. Vágner vysunul Bufáka, který nejprve špatně zpracoval, přesto se dokázal dostat do slibné pozice, ale hostující obránci na poslední chvíli zasáhli. V 80. se Koťátko po ťukesu se Štrbákem ocitl sám před Zoulem a tentokrát dal 4:5. V 84. po brejku hostů faulovali domácí těsně před pokutovým územím, přímý kop Kouby však skončil ve višňovské zdi. Ještě v 90. minutě měla Višňová obrovskou možnost vyrovnat a vynutit si penaltový rozstřel. Na přímý kop ze strany nabíhali před branku tři domácí hráči, nakonec míč zasáhl Koťátko, ale jeho hlavička skončila těsně mimo, a tak se z postupu do finále radovali Chrastavští.

CHRASTAVA Zoul A. - Šipula, Kopecký, Urban (46. Stránský), Szpyt (46. Mareček) - Wolf, Vávra, Kos, Kouba - Bednář (46. Novák), Řezka (81. Ďuriš).

BRANKY: 9. Szpyt, 21. Vávra, 26. Řezka, 35. Řezka, 61. Řezka.

KARTY: Vávra.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

POZVÁNKA NA SEMI-FINÁLE POHÁRU OFS 24.08.2015

Tuto středu vyjíždí naše béčko do Višňové na semi-finále okresního poháru.

semifinálepoháruofs

CHRASTAVA B - Horní Řasnice 3:0 (1:0) 23.08.2015

Chrastavě vyšel úvod, když už ve 4. minutě Šipula po přihrávce Volfa střelou od tyče do branky otevřel skóre. Také v dalším průběhu prvního poločasu se více blýskalo před řasnickou brankou. Dobrou možnost spálil Jahoda, o chvíli později mířil z výhodné pozice vedle branky Volf. v 27. trefil domácí kapitán Vávra z 30 metrů břevno a v 45. Šipula neproměnil penaltu, nařízenou za faul – překopl branku.Hned v první minutě druhé půle však Jahoda po nahrávce nového muže na hřišti Nováka zvýšil na 2:0. V 53. šel Vávra sám na gólmana, ale nedal. V 64. měli první vážnější šanci hosté, jenže Kverka nebezpečnou ránu vyrazil. Za dvě minuty neproměnil Volf sólový únik, na druhé straně měli domácí v 68. štěstí, když míč, přeskočivší Kverku, přeletěl i přes horní tyč chrastavské branky. V 70. napálil střídající Abrahám balón do řasnické tyče a v 81. uzavřel skóre na 3:0 Novák po přesném pasu Wolfa.

CHRASTAVA Kverka - Urban (46. Abrahám), Šipula (76. Škarýd), Mazánek, Szpyt - Mareček (60. Ďuriš), Vávra, Kopecký (55. Stránský), Wolf - Žďárský (46. Novák), Jahoda.

BRANKY: 5. Šipula, 47. Jahoda, 82. Novák.

KARTY:

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

CHRASTAVA - SKALICE 7:2 (4:0) 23.08.2015

Celý poločas Chrastava jasně dominovala a většinu času měli míč na svých kopačkách jen domácí. Ve 13. minutě přišla hezká akce Chrastavy a Vodička servíroval Benešovi na 1:0. Za minutu potrestal chybu hostů Bednář a po akci Štajnera s Benešem zachraňoval gólman. Ale byl krátký na střelu Beneše z velkého vápna. Za pětadvacet minut bylo 3:0. Po řadě akcí přišla další trefa Beneše v dorážce, což znamenalo hattrick. Domácí fotbal bavil a po kombinační akci si připsal Beneš čtvrtý gól. Až v 58. minutě byla zaznamenána první střela hostů na Zíku. Domácí Michal Rozmajzl proměnil hlavou centr Wolfa a své velké sólo zakončil plejer Štajner chytrým lobem. Bylo 7:0, domácí silně polevili a předváděli typický profesorský fotbal. Jenže z přílišné suverenity a také liknavosti přišly chyby, které soupeř dvakrát využil a navíc ještě přidal dvě rány do tyčí. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zika - Kopecký, Uzel, Žemlička, Abrahám - Ďuriš, Rozmajzl M., Štajner (80. Řezka), Vodička (58. Wolf) - Bednář (63. Kos), Beneš.

BRANKY: 13. Beneš, 14. Bednář, 24. Beneš, 37. Beneš, 57. Beneš, 61. Rozmajzl M., 70. Štajner.

KARTY: Uzel.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

skskalice

PR ČLÁNEK - TESTOVÁNÍ NOVÉHO TYPU CHRÁNIČŮ G-FORM PRO-S 19.08.2015

V klubu TJ Spartak Chrastava jsme nastartovali fotbal kupředu po povodních 2010, kdy naše město zasáhla ničivá povodeň a fotbal na dva roky umlčela. V roce 2012 se znovu naše hřiště otevřelo a od tohoto roku jdou výkony, výsledky a úspěchy klubu nahoru. Během tří let jsme třikrát postoupili do vyšší soutěže. Tento rok budeme bojovat o postup do celostátní DIVIZE. V našem klubu hraje legenda a exreprezentant Jiří Štajner a mnoho dalších skvělých kluků a tváří z Chrastavy, kteří prošli mládežnickými celky Slovanu Liberec. Když jsme dostali od internetového e-shopu NETFOTBAL (od pana Tvrdíka) šanci otestovat nový druh chráničů G-FORM, původem z Ameriky, tak jsme na tuto nabídku kývly. Jelikož v našem týmu jdeme rádi kupředu v novinkách na fotbalovém trhu.

bohemiaproduction

Chrániče jsou většinou typ fotbalového artiklu, který fotbalista tak často nemění (jinak to bývá u kopaček). U nás v klubu využívají hráči chrániče, které mají již několik let, popřípadě používají různé náhražky nebo plastové štítky s co nejmenší plochou, aby holeň co nejvíce ochránili, ale měli i větší pocit volnosti. Pokud se dnes podíváte na trh s chrániči – většinou se jedná o jeden a tentýž druh různých značek, který je většinou velký a vystupuje pod štulpnami před holeň. To má u většiny hráčů za následek, že při zpracování, může dojít k mírnému nechtěnému dotyku, který dokáže směr zpracování míče změnit. Proto většina hráčů volí různé druhy náhražek, aby byla zajištěna minimální ochrana, spokojenost rozhodčích, ale hlavně pohodlí hráčů. A to v podstatě jde. O pohodlí hráčů, kteří nemusejí dělat kompromis mezi ochranou a flexibilním pohybem na hřišti. První dojmy z používání nového typu chráničů byli ve všech případech pozitivní. Většina hráčů byla překvapena samotným zpracováním chráničům, jejich držením na holeni a jejich měkkostí a velikostí. Chrániče se nasazují jako ponožka na holeň. Tím v podstatě odpadá problém s neustálím pohybem a zafixováním chrániče na správném místě. Dále vepředu na chrániči je speciální ochranný materiál, který je v normálním stavu měkký a lehký, a v případě nárazu dochází k jeho ztužení a ochraně holeně. Všichni hráči, kteří tento typ chráničů testovali, byli nadmíru spokojeni. Chránič na nohách nebyl ani cítit a nebyla potřeba s ním jakkoliv manipulovat. V případě soubojů, chránič dokázal holeň ochránit. Proto bychom za náš celek, určitě tento nový produkt, který přichází na český trh, doporučili všem fotbalistům, kteří hledají kompromis mezi ochrannou a volností pohybu. Jedná se o jedinečný produkt, který přinesl podle našeho názoru konečně revoluci (možná i evoluci) do světa chráničů, které byli po dobu 50 let pořád stejné. Chtěli bychom tímto poděkovat e-shopu NETFOTBAL za možnost otestovat a vyzkoušet chrániče G-FORM PRO-S.

bohemiaproduction

GENERÁLNÍ SPONZOR 19.08.2015

DĚKUJEME

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

bohemiaproduction

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 18.08.2015

Tuto sobotu se poprvé představíme na domácím hřišti proti soupeři ze Skalice, který v minulém kole potvrdil své kvality. Proto přijďte tuto sobotu a žeňte naše borce na vítězstvím. V neděli pak hraje rezerva, také doma proti Horní Řasnici.

skskaliceahornířasnice

MINI DRESÍKY DO AUTA ČI NA OKNO 16.08.2015

Na konec prázdnin plánujeme výrobu a prodej mini dresíků do auta nebo na okno. UZAVÍRKA OBJEDNÁVEK BUDE V NEDĚLI 23.08.2015. Pokud by měl kdokoliv zájem o minidresík, ať neváhá se ozvat na telefonní číslo: 777 688 825.

Využijte tuto jedinečnou šanci, jelikož druhé kolo objednávek nebude. Jedná se o jednorázovou akci. Může se hodit i jako dárek k vánocům.

PROPOZICE OBJEDNÁVKY:

Na dresík vám můžeme natisknout jakékoliv dvouciferné číslo a pod něj dle nákresu vaše libovolné jméno či přezdívku.

V případě objednávky nahlaste počet kusů, číslo dresíku a jméno, které na něm bude.

PŘEDPOKLÁDANÁ CENA (záleží na velikosti objednávky - čím více kusů, tím levnější): 90 - 120 Kč / kus

abrc abrc

abrc abrc

KOŠŤÁLOV - CHRASTAVA 1:3 (0:2) 16.08.2015

Košťálov hosty překvapivě v úvodu zatlačil a měl i tutovku. Za čtvrt hodiny převahy se dostali domácí do dalších dvou šancí. Ale byl to Štajner, jehož trestný kop ze 20 metrů byl absolutně přesný. „Štajny" byl při chuti a za pět minut po individuální akci dal druhý gól. Pak nasadil k velkému sólu Petr Rozmajzl, jenže ztroskotal na brankáři. Košťálov odpověděl jedovatou střelou těsně vedle. Ke konci půle předvedl nevídané sólo Bednář z vlastní půle, ale tutovkou pohrdl. Domácí se dostali do zápasu krátce po přestávce, kdy se po chybě krásně trefil Cerman. Chrastava předváděla zlepšený výkon a po trestném kopu Štajnera zamířil hlavičkující Uzel v šanci těsně nad. Přesto se hosté zaslouženě dočkali třetího úspěchu. Po kombinaci Uzla se Sochorem zakončil nekompromisně Beneš. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Video a HIGHLIGHT ze zápasu naleznete ve videogalerii.

CHRASTAVA Zoul - Rozmajzl P., Uzel, Žemlička, Abrahám - Wolf (46. Sochor), Rozmajzl M., Štajner, Vodička (77. Ďuriš) - Beneš (90+2 Řezka), Bednář.

BRANKY: 14. Štajner, 21. Štajner, 82. Beneš.

KARTY: ŽK: Vodička, Rozmajzl P.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

fkkošťálov

RASPENAVA - CHRASTAVA B 0:2 (0:1) 16.08.2015

Do utkání vstoupili lépe hosté a přehrávali Raspenavu kombinační hrou, ale pouze po vápno domácího celku. Z první větší akce zahrozili v 18. minutě domácí a to hlavičkou Martina Zemana, který však netrefil odkrytou branku. Hosté pokračovali v ostřelování domácí branky, avšak nepřesně, Raspenavští kontrovali rychlými brejky Meneghel přestřelil ve 24. branku Chrastavy z malého vápna a v 32. nevyužil velkou šanci V. Mleziva. Hosté trestali v 36., kdy se Žďárský uvolnil na šestnáctce a prostřelil Urbana. Domácí po gólu usilovali o vyrovnání, ale Kverka vychytal Pikouse, V. Mlezivu i Zemana. Druhá půle začala ve vlažnějším tempu, přesto přicházely šance na obou stranách. Hosté pálili z dálky a většinou mimo Urbanovou branku, domácí se trefovali většinou do gólmana Kverky. V úmorném vedru docházely síly především domácím, naopak v 74. se trefil k tyči kapitán Chrastavy Aleš Vávra 0:2. Od té doby si hosté výsledek pečlivě hlídali a Raspenavští si už nedokázali vytvořit větší příležitost, protože někteří borci dohrávali v křečích. Hosté si tak odvezli všechny body do Chrastavy.

CHRASTAVA Kverka - Stránský, Urban (86. Jůva), Kopecký, Szpyt - Doležal (85. Škarýd), Vávra, Kos, Mazánek - Žďárský (65. Novák), Jahoda.

BRANKY: 36. Žďárský, 74. Vávra.

KARTY: ŽK: Žďárský.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ KE STAŽENÍ ZDE.

MY JSME SPARTAK a zítra začínáme 14.08.2015

NOVÉ TVÁŘE V TÝMU 14.08.2015

Do letní přípravy s námi nastoupili nové tváře, které budou v následujícím ročníku 2015/2016 krajského přeboru, tvořit sestavu naše týmu.

Z Jablonce nad Nisou se vrátili mladé pušky Dominik Wolf a Dominik Ďuriš.

abrc abrc

Z Juniorky Slovanu Liberec přišel na hostování (!!! JEDINÝ HOSTUJÍCÍ HRÁČ NAŠEHO CELKU - jinak všichni hráči Chrastaváci !!!) brankář Martin Zoul.

abrc

Přejeme těmto hráčům hodně štěstí a zdraví v nadcházející sezóně.

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

PŘESTUP: RADEK ABRAHÁM 10.08.2015

Radek Abrahám, který u nás vloni hostoval celou sezónu z Nové Vsi, se dneškem k 10.08.2015 stal oficiálně kmenovým hráčem SPARTAKU CHRASTAVA. DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE NA TOMTO PŘESTUPU PODÍLELI.

abrc

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 10.08.2015

Tuto sobotu vyjíždí oba naše celky k venkovním utkání.

fkkošťálovaraspenava

POHÁR OFS 1. KOLO: CHRASTAVA - JABLONNÉ V.P. 5:1 (4:1) 10.08.2015

CHRASTAVA Kverka - Stránský, Šipula, Rozmajzl M., Szpyt - Kos, Vávra, Mazánek, Ďuriš - Jahoda, Bednář. Střídali: Zoul M., Sochor, Štajner.

BRANKY: 10. Kos, 14. Ďuriš, 25. Vávra, 36. Bednář, 78. Kos.

PŘ: CHRASTAVA - ŽELEZNÝ BROD 7:2 (4:0) 10.08.2015

CHRASTAVA Zoul M. (74. Zoul A.) - Rozmajzl P., Žemlička (75. Vávra), Uzel, Abrahám - Vodička (80. Jahoda), Štajner, Rozmajzl M., Kouba - Bednář, Beneš.

BRANKY: 25. Vodička, 31. Beneš, 37. Beneš, 44. Bednář, 51. Štajner, 62. Beneš, 65. Abrahám.

NET FOTBAL - VEŠKERÉ VYBAVENÍ PRO FOTBAL 04.08.2015

Tento týden jsme uzavřeli partnerství s obchodem NETFOTBAL, který nám poskytne 30-40% slevy na veškerý sortiment ze svého eshopu. Vše v rámci našeho fotbalového klubu - od mládeže až k mužům.

www.netfotbal.cz

netfotbal

PR ČLÁNEK

Fotbalová nabídka v obchodě NETfotbal.cz

Hledáte nabídku fotbalového vybavení, která Vám ušetří čas i peníze? Znáte to, sháníte kopačky, teplákové soupravy, míče, dresy, prostě nutné vybavení ke sportování za výhodné ceny, ale zrovna včera skončila akční nabídka, Vaše zboží je již vyprodané nebo jsou ve slevě velikosti, které nikdo nenosí? S tím je KONEC! Díky obchodu NETfotbal.cz a kartě FAČR ALIVE, můžete z pohodlí domova získat SLEVU 30% na veškeré zboží světových značek ADIDAS, NIKE, PUMA.

Ptáte se, co musíte udělat?

Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat zde: http://www.netfotbal.cz/karta-facr-alive/t-388/, přihlásit se pod svůj klub, aktivovat svojí kartu FAČR a začít čerpat 30% slevu jako člen FAČRu na kartu Alive! Po přihlášení ihned uvidíte, za jaké ceny budete nakupovat a nemusíte hledat nikde jinde. Kdykoli budete potřebovat jakékoli vybavení, ať budete chtít vybavit své svěřence teplákovými soupravami, svému dítěti pořídit míč anebo objednat nejnovější modely kopaček jako největší hvězdy světového fotbalu, stačí navštívit e-shop NETfotbal.cz a jednoduše objednat Vámi požadované zboží za výhodné ceny. Náš klub se zároveň zapojil do projektu TeamPartnerServis „TPS“ a díky tomu získává náš klub mimořádnou slevu 40% na produkty ADIDAS, NIKE, PUMA a další v obchodě NETfotbal.cz, sleva slouží k nákupu pro klubové vybavení. Pro více informací se obracejte na svého předsedu nebo sekretáře.

POZVÁNKA NA TENTO VÍKEND 06.08.2015

V sobotu přátelák a v neděli pohár.

fkželeznýbrodajablonné

PŘ: STRÁŽ N.N. - CHRASTAVA B 6:4 (3:2) 05.08.2015

Ve Stráži včera poměřil fotbalové síly domácí nováček I. A třídy s favoritem krajského přeboru. Chrastavě chyběli Rozmajzlové, Beneš a zejména Jiří Štajner, ale půltucet gólů je dost i v přípravě. Hosté nezachytili nástup a hlavně nemohli polapit rychlého Tomáše Drašnera, autora dvou branek (další tři zazdil). První vstřelil V. Jirsa po centru. Rychlostně vybavení domácí útočníci dělali z obrany Chrastavy trhací kalendář, a ta mohla být ráda, že ve 34. minutě byl stav pouze 3:0. V závěru hosté vytěžili dva góly ze dvou penalt Abraháma a snížili. Ve druhé půli byla hra podstatně vyrovnanější a hosté se hnali za vyrovnáním. Trefil se dvakrát mladý Ďuriš střelou z dálky a hlavičkou. Přesto byl střelcem zápasu domácí Kosiewicz, autor hattricku.

CHRASTAVA - 1. poločas: Zika - Stránský, Šipula, Urban, Szpyt - Vodička, Kos, Vávra, Mareček - Abrahám, Jahoda.

CHRASTAVA - 2. poločas: Kverka - Stránský, Kopecký, Mazánek, Abrahám - Vodička, Ďuriš, Vávra, Wolf - Sochor, Jahoda.

BRANKY: 39. Abrahám (z pen.), 44. Abrahám (z pen.), 54. Ďuriš, 70. Ďuriš.

tjstrážnadnisou

POZVÁNKA NA PŘÁTELÁK 04.08.2015

Tuto středu nastoupí naše rezerva ve Stráži nad Nisou ke generálce před sobotním pohárovým utkáním.

tjstrážnadnisou

PŘ: CHRASTAVA - DVŮR KRÁLOVÉ 2:8 (1:3) 03.08.2015

Fotky z utkání naleznete v naší fotogalerii.

CHRASTAVA - 1. poločas: Zoul - Rozmajzl P., Kopecký, Uzel, Melichar - Wolf, Štajner, Rozmajzl M., Kouba - Bednář, Beneš.

CHRASTAVA - 2. poločas: Zoul - Rozmajzl P., Uzel, Kopecký, Wolf (59. Vávra) - Sochor, Rozmajzl M., Štajner, Kouba (75. Vodička) - Bednář, Beneš (79. Jahoda).

BRANKY: 10. Beneš, 63. Rozmajzl M.

dvůrkrálové

VIDEO ZE SOUSTŘEDĚNÍ 31.07.2015

HRAJEME TO PRO VÁS - A HLAVNĚ SRDCEM

POZVÁNKA NA TŘETÍ PŘÁTELÁK 30.07.2015

Tento víkend se představíme na domácím hřišti zatím proti nejkvalitnějšímu soupeři z Dvora Králového (hrající DIVIZI C). Přijďte nás podpořit a žeňte naše borce za vítězstvím.

tjdvůrkrálové

PŘ: CHRASTAVA - MNICHOVO HRADIŠTĚ 2:4 (0:2) 30.07.2015

Druhá generálka proti týmu ze středočeského kraje nevyšel dle našich představ, ale otestovali jsme nové hráče a nové posty.

CHRASTAVA - 1. poločas: Zika - Rozmajzl P., Kopecký, Melichar, Abrahám - Sochor, Štajner, Ďuriš, Vodička - Řezka (43. Bednář), Beneš.

CHRASTAVA - 2. poločas: Zika - Rozmajzl P. (76. Melichar), Uzel, Kopecký, Wolf - Sochor (70. Jahoda), Rozmajzl M., Štajner, Kouba - Bednář, Beneš.

BRANKY: 69. Kouba, 74. Beneš (z pen.).

mnichovhradiště

POZVÁNKA NA DRUHÝ PŘÁTELÁK 24.07.2015

Příští středu se vám představíme poprvé v nové sezóně na domácím hřišti proti novému účastníkovi STŘEDOČESKÉHO KRAJSKÉHO PŘEBORU.

skmnichovohradiště

ČLÁNEK O KOPAČKÁCH - TYPY, ÚDRŽBA ... 23.07.2015

Obecné pravidlo pro všechny kopačky je, že při výberu obuvi (kopaček) dbejte na to, aby zvolený model byl vhodný k účelu, k jakému bude používán! Obuv by měla být vybírána zvlášť citlivě, s důrazem na přesnou velikost a šířku. Zkoušejte si vždy oba páry a obuv zkoušejte zásadně vestoje. Tímto předejdete předčasnému zničení obuvi. Předčasné opotřebení nebo až poškození jednotlivých částí obuvi v důsledku její nevhodně zvolené velikosti, střihu, proporcím apod. nelze akceptovat jako důvod k případné reklamaci!

kopacky


Fotbalová obuv se dělí do několika základních skupin dle povrchu, na který jsou kopačky určené:

SG (Soft Ground) – kopačky jsou určené na měkké přírodní povrchy

FG (Firm Ground) – kopačky jsou určené pro pevné přírodní povrchy

AG (Artifical Ground) – kopačky jsou určené na umělé povrchy třetí generace

HG (Hard Ground) – kopačky jsou určené na tvrdé přírodní povrchy

TF, TT (Turf) – kopačky jsou určené na tvrdé povrchy, umělé trávy, škváry a zledovatělé povrchy

IN, IC (Indoor) – kopačky jsou určené do hal a tělocvičen na sálový fotbal

Při nevhodném užívání obuvi (kopaček) se můžou zlomit či jinak poškodit použité kolíky. V Případě zakoupení kopaček s výměnnými kolíky si Vás dovolujeme upozornit na správné dotahování kolíků, aby se zabránilo poškození závitového lůžka.


ÚDRŽBA KOPAČEK:

1. Nečistoty odstraňujte vlhkým hadříkem, namočným ve vlažné vodě či mýdlové vodě

2. Obuv (kopačky) nechte shnout při pokojové teplotě. Kopačky se nesmí sušit v blízkosti topných těles a zdrojů přímého tepla (např. Na slunci apod.) Povrch obuvi musí usychat pozvolna, jinak může dojít k popraskání a zatvrdnutí povrchu = snižuje životnost obuvi. K sušení kopaček doporučujeme využítí (vycpání) papíru či novin (dobře sají vlhkost)

3. Svršek z přírodní kůže doporučujeme mazat běžným krémem na obuv – tím prodloužíte životnost kopaček!

4. Obuv (kopačky) nenechávejte po použití špinavou a mokrou, abychom zabránili plesnivění kopaček.


Základní upozornění, které platí pro všechny druhy obuvi

K ošetření nepoužívejte tvrdé kartáče, které mohou obuv poškodit.

Při sušení nevystavujte obuv přímému slunečnímu žáru. Umístění obuvi nesmí být v dosahu topných těles! Obuv nesušte ani na sušičkách!

Nepoužívejte prací prostředky – působí nepříznivě na syntetickou i přírodní kůži.

Obuv neperte v pračce!!!

Kopačky reklamujte při prvních náznaku poškození!!!

PŘ: FC NOVÝ BOR - CHRASTAVA 2:4 (1:1) 23.07.2015

První generálka proti týmu z DIVIZE C vyšla na výbornou a my jsme dokázali herně zužitkovat sílu nabytou na soustředění v Bedřichově.

CHRASTAVA - 1. poločas: Zika - Kopecký, Uzel, Žemlička, Melichar - Wolf (24. Sochor), Rozmajzl M., Ďuriš, Kouba - Beneš, Bednář.

CHRASTAVA - 2. poločas: Kverka - Rozmajzl P., Uzel, Žemlička, Melichar (82. Stránský) - Sochor, Rozmajzl M., Kouba, Vodička - Jahoda, Řezka.

BRANKY: 11. Kouba, 51. Jahoda, 56. Uzel, 71. Rozmajzl M. (z pen.).

fcnovýbor

POZVÁNKA NA PRVNÍ PŘÁTELÁK 20.07.2015

Tímto bychom vás chtěli pozvat k prvnímu přátelskému utkání v nové sezóně 2015/2016. Vyjíždíme ve středu 22.07.2015 do divizního Nového Boru. Přijeďte nás podpořit.

fcnovýbor

AMERICKÉ BEJSKY 20.07.2015

Náš sponzor STAVEBNINY PETR ROZMAJZL zainvestoval a zaplatil našim hráčům a realizačnímu týmu SNAPBACK čepice s originálně vyšívaným znakem. Zbylo nám ještě posledních 5 kusů na prodej. Cena jedné bejsky je 500 Kč.

DĚKUJEME

stavebniny

bejska1 bejska2

DNES ODJEZD NA SOUSTŘEDĚNÍ A PRVNÍ TRÉNINK 13.07.2015

V pátek 10.07.2015 se konal první trénink chrastavského týmu, kde proběhlo setkání hráčů a nastartování do nové sezóny. Dále byly dohodnuty detaily ohledně soustředění v Bedřichově, kam dnes v pondělí 13.07.2015 náš tým na kolech vyráží. Sledujte nás na FACEBOOKU.

HRAJEME TO PRO VÁS - A HLAVNĚ SRDCEM

BIO 2015/2015 13.07.2015

Pod záložkou BIO naleznete nové BIO kartičky našich hráčů a realizačního týmu pro novou sezónu 2012/2016.

VIDEO Z ROZLUČKY 2014/2015 09.07.2015

HANNOVER ZEITUNG - NĚMECKÝ TISK 08.07.2015

V dnešním vydání německého tisku HANNOVER ZEITUNG se o opět psalo o našem hráči Jiřím Štajnerovi a jeho působením v Chrastavě.

ŽÁDNÝ POSTUP DO DIVIZE, ALE ŠTAJNER TO NEVZDÁVÁ

Jiří Štajner to nikdy nevzdává. V následující sezóně bude ve svých 40 letech ještě usilovat a hrát o postup. Tentokrát to pro 39 letého 96 ex-hannoverského génia neklaplo. Štajner skončil s Chrastavou na druhém místě 5 nejvyšší české soutěže, ale málem to stačilo na postup do DIVIZE. Zastupitelstvo města pohraničního města posvětilo finanční podporu v případě postupu. Přesto však Chrastava zůstala v Krajském přeboru, a postupuje jen vítěz z prvního místa (SK Semily).Pech pro Štajnera. Klub sní o prodloužení spolupráce s dřívějším ex-reprezentantem. Cílem je boj o postup – se Štajnerem. Jirka prostě nikdy nepřestane. Proč také?

hannover hannover

UZAVŘENÍ SEZÓNY 08.07.2015

Dne 13.06.2015 se konala na našem hřišti rozlučka se sezónou 2014/2015. Vzniklo malé video, kde naši hráči, realizační tým a fanoušci hodnotí uplynulou sezónu.

HRAJEME TO PRO VÁS - A HLAVNĚ SRDCEM

MERCHENDISE - SNAPBACK 07.07.2015

Do nové sezóny jsme připravili pro naše hráče originální SNAPBACK americké bejsky s vyšívaným logem TJ SPARTAK CHRASTAVA. První vlna čepek bude pro hráče uvolněna již tento pátek.

Když bude enormní poptávka ze strany fanoušků - tak druhou vlnu bejsek očekávejte z kraje srpna. Ale již nyní odesílejte své objednávky. Velikosti čepek jsou dvě S/M a L/XL. Cena jedné kvalitní originální čepice je 500 Kč. Jen kvalitní zboží.

DĚKUJEME

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

snapback

DO NOVÉ SEZÓNY V NOVÉM 07.07.2015

Naši sponzoři firmy BOHEMIA Production s.r.o a STAVEBNINY Petr Rozmajzl pořídili Chrastavskému týmu novou sadu dresů pro sezónu 2015/2016. V nové sezóně v novém :-)

DĚKUJEME

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

dresy

LETNÍ PŘÍPRAVA 07.07.2015

Letní příprava Chrastavského týmu začíná prvním tréninkem již tento pátek 10.07.2015 na našem hřišti na sluníčku.

Hned následující týden následuje již velmi dobře známe a výživné horské soustředění v Bedřichově, které se bude konat od 13.07. - 19.07.2015.


PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ NA LÉTO:

22.07.2015 - středa Nový Bor - Chrastava (17:00)

29.07.2015 - středa Chrastava - Mnichovo Hradiště (18:00)

01.08.2015 - sobota Chrastava - Dvůr Králové (17:00)

08.08.2015 - sobota Chrastava - Železný Brod (17:00)

!!! Upozornění - všechny časy a datumy jsou předběžné, proto vždy sledujte aktuální pozvánku na zápas !!!


Předběžné rozlosování podzimní části soutěže naleznete pod záložkou A TEAM.


Tréninky se budou konat pondělí - středa - pátek od 17:30 na našem hřišti Na Sluníčku.

SPONZORSKÝ DAR 07.07.2015

Náš generální sponzor firma BOHEMIA Production s.r.o., věnuje hráčům TJ Spartak Chrastava sponzorský dar v hodnotě 25 000 Kč na letní soustředění v Bedřichově, které se bude konat od 13.07. - 19.07.2015.

DĚKUJEME

#CHRASTAVAHRAJESRDCEM

voucher


© TJ Spartak Chrastava 2024 | Ing. Petr Rozmajzl